wmaraci reklam

DÜZENLENDİ: Tasarladığım sozluk benzeri yazilim satis konusu eklendi

59 Mesajlar 4.800 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
merhaba arkadaşlar! yeni bir sözlük - soru cevap tarzında bir yazılım yayimladim

şuan ekli olanlar!
1: xper puan sistemi
2: hashtag trend sistemi
3: bildirim sistemi
4: mesajlaşma sistemi
5: yorum sistemi
6: yonetilebilir admin paneli
7: kategori sistemi
8: son yorumlar
9. Editor. Ve fotograf video yukleme

şuan bunlar eklendi kullanıcıların, satın almasını arttırmak için neler eklenmeli ve ya siz neler görmek istersiniz ? ne olsa alırım derdiniz ?

Scriptin satis konusu https://m.wmaraci.com/forum/script-satis/php-interaktif-itiraf-benzeri-pdo-super-ozellikler-557708.html

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Bence herşeyden önce tasarımın modern olması gerekiyor. Tamam anlıyorum sözlük sitesi ancak tasarım bir hayli eski duruyor zira şu anki sözlük siteleri de öyle. Herkes modern tasarıma geçti ancak sözlük siteleri hala 2010 yılının tasarımlarını kullanmaya devam ediyorlar.

Bence herşeyden önce tasarıma önem verin, tasarım iyi olursa satılması o kadar kolay olur.

Şimdiden iyi satışlar dilerim.

Mustafac Mustafac tarcinmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
FerdiŞahin beye katılmıyorum, günümüz sözlüklerine nazaran çok hoş bir tasarım olmuş bana göre.
farego

kişi bu mesajı beğendi.

www.tarcinmedya.com - Profesyonel Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Pazarlama

haliluunal haliluunal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ağ ve bilgisayar sistemleri yö
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)
Eski tasarım denmiş fakat, Şuan ki sözlüklerin tasarımına 1000 basar elinize sağlık :)
omerfablog

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Sepulchure Sepulchure emrekilic.net Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 26 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Mobil uyum durumu nasıl, onun dışında fena durmuyor elinize sağlık, başarılar.
gaometri

kişi bu mesajı beğendi.

There is nowhere to run. There is nowhere to hide.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

FerdiŞahin adlı üyeden alıntı

Bence herşeyden önce tasarımın modern olması gerekiyor. Tamam anlıyorum sözlük sitesi ancak tasarım bir hayli eski duruyor zira şu anki sözlük siteleri de öyle. Herkes modern tasarıma geçti ancak sözlük siteleri hala 2010 yılının tasarımlarını kullanmaya devam ediyorlar.

Bence herşeyden önce tasarıma önem verin, tasarım iyi olursa satılması o kadar kolay olur.

Şimdiden iyi satışlar dilerim.

Hocam buraya konu acmamin sebebi de bu tasarimini nasil degistirebilirim yani anlayabilecegim cinsten soyle aciklayayim nasil tasarimi daha modernize hale getirebilirim
Slider vs.vs ornek veriyorum kizlar soruyor gibi bir tasarim mi olmali ? Ornek veriyorum sadece moderinize tasarim olarak aklima gelmedi baska birsey

Birde baska ne gibi ozellikler ekleyebilirim ? Kullanicilarin benim scriptimi tercih etmelerini saglamak icin

MustafaÇ adlı üyeden alıntı

FerdiŞahin beye katılmıyorum, günümüz sözlüklerine nazaran çok hoş bir tasarım olmuş bana göre.

Tesekkurler hocam front end kisminda cidden amatorum. Gelistiriyorum kendimi ilk profesyonel satisa sunacagim sistem

Olmasini istediginiz ozellikler nelerdir su ozelliklrr olsa alirim diyeceginiz ?

haliluunal adlı üyeden alıntı

Eski tasarım denmiş fakat, Şuan ki sözlüklerin tasarımına 1000 basar elinize sağlık :)

Tesekkur ederim ferdi hocama katiliyorum brn tasarimini begenmiyorum ama. Sozluk yada soru cevap yapisina ne gibi birsey ekkleyebilirim onun taslagini cikaramiyorum diger sekilde viral temalardan bir farki kalmaz

Sepulchure adlı üyeden alıntı

Mobil uyum durumu nasıl, onun dışında fena durmuyor elinize sağlık, başarılar.

Mobil uyumunda bir iki sorun harici bootstrap kullaniliyor zaten gerektiginde duzenliyorum

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam aklıma gelenler şöyle :
-Soru cevap kısmında bir sistemin sorduğu sorular olacak birde kullanıcı bazlı sorular
-Site inceleme kısmı olabilir misal : a.com sence nasıl? Sistem taraflı sorulacak hem kazanç elde edilebilir hemde kullanıcılar yorum yapar ve daha aktif olurlar

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

haliluunal adlı üyeden alıntı

Hocam aklıma gelenler şöyle :
-Soru cevap kısmında bir sistemin sorduğu sorular olacak birde kullanıcı bazlı sorular
-Site inceleme kısmı olabilir misal : a.com sence nasıl? Sistem taraflı sorulacak hem kazanç elde edilebilir hemde kullanıcılar yorum yapar ve daha aktif olurlar

Hocam bu soylediginizden fazla birsey algilayamadim kafamda canlanmadi kisisel algilamatiyin uykusuzluktan buyuk ihtimal ile sosyal ag ile sozluk karisimi bir yapi da olusturmaya calisiyorum acikcasi maddi yonden sorunlarim olmasaydi bir de hiloo icin kaynak bulmam gerekli bu yuzden genel yada ozel tek kisiye satis dusunuyorum fiyat olarak ise 60 ve ya 70 tl gibi bir fiyat var aklimda fazla gibi gelmiyor bana

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Bence güzel olmuş. Xper yerine başka bir isim bulsanız daha iyi. Sadece bir öneri

• Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

Hocam bu soylediginizden fazla birsey algilayamadim kafamda canlanmadi kisisel algilamatiyin uykusuzluktan buyuk ihtimal ile sosyal ag ile sozluk karisimi bir yapi da olusturmaya calisiyorum acikcasi maddi yonden sorunlarim olmasaydi bir de hiloo icin kaynak bulmam gerekli bu yuzden genel yada ozel tek kisiye satis dusunuyorum fiyat olarak ise 60 ve ya 70 tl gibi bir fiyat var aklimda fazla gibi gelmiyor bana

Hocam hiloo uygulamanız için pm atarmısınız tasarım açısından size fikir sunmak istiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al