onur1640 adlı üyeden alıntı

milleti kandırmanıza hiç gerek yok hocam 50 k atıyormuş :) sabah 10 dan belli 10 k atacam bir hesaba 5 saat oldu 6k anca çıkartabildim servisiniz var yok degil ama hiç biri atmıyor 5k lık servis 1.000 atıp iade ediyor

siteye giriş yapacakların bilgisi olsun geçen seferki yorumumdada öyleydi şuanda deniyorum hayla böyle devam ediyor 10k ugraşırsanız 5 -6 saatte çıkartabilirsiniz.

Kimseyi kandırmıyor aksine her zaman iyi yönlendirmeyi yapıyoruz. Hatta hiçbir panelin yapmadığı, hangi panelin anlık olarak ne kadar attığını da yazıyoruz. Aşağıdaki duyuruyu sipariş ekle ekranında görebilirsin. Ayrıca zaman zaman popuplar ile bilgilendirme de yapıyoruz.
S2 - 4 Saatte Atıyor Ancak 5K Tamamını Tamamlıyor.
S3 - Anlık 5K Aabiliyor (Hesaba Göre)
S4 - Hızlı
S5 - Anlık 5K Girişte 1K Atıyor.
S7 - Anlık 5K Girişte 1K Atıyor.
S8 - Anlık 5K Girişte 1K Atıyor.
S9 - 15 Dakikada 5K Girişte 1K Atıyor.
S10 - 1K Atıyor.
S11 - 30 Dakikada 30K Girişte 10K Atıyor.
S12 - 5 Dakikada 5K Girişte 2K Atıyor.
S13 - 1 Saatte 2K Atıyor.
S14 - 15 Dakikada 4K Girişte 2K Atıyor.
S16 - 5 Dakikada 5K Girişte 2K Atıyor.
S24 - 30 Dakikada 5K Girişte 1K Atıyor.
S26 - 5 Dakikada 5K Girişte 2K Atıyor.
S27 - Anlık 5K Girişte 1K Atıyor.

Konuyu baltalama, yanlış bilgi verme hakkınız yok. Instagram'da bu aralar takipci göndermenin ne kadar zor olduğunu herkes biliyor. Ancak medyabayim olarak müşterilerimizin en hızlı ve en fazla sayıda nasıl takipçi gönderebileceklerine destek oluyoruz. MedyaBayim kullanıcı adınızı bana özelden yazın, hangi servisleri kullanmanız gerektiğini ileteyim, işleminizi tamamlayalım. Canlı destekten de yönlendirme isteyebilirsiniz. 48 saat içinde sadece medyabayim servislerini kullanarak 100k takipçi gönderen müşterilerimiz var.