wmaraci reklam

Almanya mi Amerika mi ?

13 Mesajlar 1.630 Okunma
wmaraci reklam

BerkayDincer BerkayDincer Mobile Programmer Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Mobile & Network Arts
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 111 / 106
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

19 yaşında mı evleniyorsunuz hocam? :) yurtdışına gideceğim diye gençliğinize yazık etmeyin.
Benim de bu şekilde bir ton fırsatım oldu fakat ben bursla tırnakla kazıya kazıya gitmeyi seçtim. Ek olarak tam olarak iş sektörünüz nedir? Mühendisseniz Almanya dehşet bir yer. Vizyonunuza vizyon katar.

Evet dostum, ama formalite olarak evleneceğiz ailesi vs biliyor herşeyi ona göre ayarladık .

Evi tuttu, eşyaları dizmeye başladı kalacağım ev şuan ailesiyle yaşadığı evin karşısı. Memur kontrollerinde sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyoruz zaten sigortalı çalıştığı için mesai saatlerinde gelmeden önce arıyorlarmış. Gelseler bile işteyse iş , yoksa bile annesi gilde karşıda :p

Zaten işimi halletmeden rahat bir hale gelmeden ciddi evlilik olmaz. Sektörüm mobil programlama Java Developer bu konuda çok aç bir ülke almanya deli gibi iş ilanları var. 1 Yıl boyunca sigortalı çalışınca zaten oturum konusunda herhangi bir sıkıntım olmuyor.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Kız alman vatandaşı mı peki? Ben de böyle bir yol seçecektim de, kayıtlarda formalite bitip ayrılınca boşanmış falan yazıyor ya o kötü oluyor.

BerkayDincer BerkayDincer Mobile Programmer Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Mobile & Network Arts
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 111 / 106
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Kız alman vatandaşı mı peki? Ben de böyle bir yol seçecektim de, kayıtlarda formalite bitip ayrılınca boşanmış falan yazıyor ya o kötü oluyor.

Çifte vatandaş, ama yeni kanunlara göre bir vatandaşlık seçmek zorunda o da alman vatandaşlığını seçecek.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al