wmaraci reklam
lidertakipci

Neden internet sitesi açıyoruz?

13 Mesajlar 1.163 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
bu sorunun cevabını bazen kendime vermeye çalışıyorum, eğer mi saatler harcadığına diyorum sonuç genelde değmez oluyor ama açmaya devam ediyorum. İlginç

wmaraci
reklam

Mfa95 Mfa95 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 83 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam işin içine para girince afedersiniz içine ediyorlar artık. Web siteleri de öyle YouTube kanalları da twich yayınları da vs... Sırf para kazanma hırsı olup anlamadığı bilmediği deryalara girip interneti çöplüğe ceviren, gelecek nesillerin zihnini yalan yanlış ve oyalayıcı şeylerle dolduran kişi sayısı hiç de az değil. Örnek veriyorum tıbbın "t" sinden anlamayan adam gidiyor sağlık sitesi açıyor. Hani altına doktora danismadan uygulamayın deyince zan altında kalmayacağını düşünüyor. Gerçi yasalara göre evet. Sizce bizim millet bunun doğruluğunu araştırır mi? Hayır. Büyük ihtimal okur uygular. Daha birçok tehlikeli alan.

Ben açıkçası faydayı öne çıkaran zararı defetmeyi düşünen bir insanım her alanda . Amacım da Allah rızası, insanlara faydalı olmak. 12 yıllık yazılım web ilgimin yanında son projem için gece gündüz 5 aydır uğraşıyorum. Araştırmalar, unuttuklarımi hatirlama, analizler vb.. yoksa 1 günde halledip arkama yazlanirdim hocam.

Bir ilahiyatçı olarak islami yapıda bir projem var inşallah. Hani varolan projelerden daha farklı birşey ortaya koymaya çalışacağız inşallah. Şöyle ki Allah'dan İslami sitelerden para kazanilmiyor. Reklam vermiyorlar. Anca İncil reklamı filan çıkıyor, bunlar da zaten uygun değil bizim açımızdan. Para olsaydı bu alanda bilen bilmeyen herkes atlardi maazallah (gerçi şuanda durum çok farklı değil ama) en azından daha az. Dini ve ahlaki meselelerde bile haber siteleri bütün trafiği çekiyor. Hani doğru dürüst yapsalar gam yeteceğim ama. Bu kadar sitem yeter galiba :)

Ve'l-Hasıl-ı Kelam, herkes kendi alanında uğraşmali, işi ehline bırakmak en iyisi. Yoksa Bunların acısı gelecek nesillerde belli olur.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Bence herkes bir hevesle giriyor website işine. Çoğumuz da başlarken paradan başka bir şey düşünmüyoruz. Sonra o içerik çok aranmış, bunun tbm si yüksek,şu konular iyi gidiyor derken site çorbaya dönüyor. Sonra niye kazanamıyor bu site aşaması. Sonra da kapat, daha iddialı proje ara.

herseyiblogluyorum.blogspot.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al