hkccrn adlı üyeden alıntı

Hocam sağlık alanı evet niş bi alan ama dediğiniz gibi site açanlar da çok fazla. Bilgi sahibi olduğunuz konularda gerçekten doğru ve özgün içi dolu iceriklerle ilerlersiniz ve kazanırsınız. Bunlar diğer alanlar için de geçerli. 1 yıl kazanamadim diye birakmak doğru değil. Imkaniniz varsa sürdürün eninde sonunda emeginizin karşılığını alırsınız. Önemli olan düzenli güncel ve içi dolu icerikler. Seo bile bir yere kadar. Ben sizin sitenize girdiğim zaman aradığım şeyi bulamazsam başka bir aramada tekrar sitenize çıksa karşıma derim ki daha önce de birşey bulamadım bir daha girmeme gerek yok başka siteye bakayim. Güncel olun trend olmaniza gerek yok. Haber başlıklarının çoğunun içi boş. Geçen gün sgkrehberi diye bir sayfa denk geldi memur maaşlarına zam yazıyordu başlıkta. Bir girdim bana ocak 2019da verilecek genel zammi gösteriyor. Anında spam işaretlerim böylelerini. Siz bu tür şeylere dikkat edin gerisi gelir.

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Doğru, özgün ve içi dolu içerik konusunda kesinlikle haklısınız. Yıllardır araştırmalar yapıp takip ettiğim konular ve sevdiğim bir alan olduğu için sürekli güncel tutacağımdan kuşkum yok.Bıkma-usanma gibi bir durum yaşayacağımı zannetmiyorum. Sadece hit arttırmak için doyurucu özgün içeriklerin yeterli olacağı konusunda şüphelerim var. Her şeyi manuel-özgün yapmayı planladığım için sosyal medyada ilk başlarda ilerlemek çok zor olacak. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?