Merhaba arkadaşlar, yeni tasarımımız ile sizlerleyiz, artık çok kolay bir şekilde sitelerinizi ekleyip hem tanıtım yapabilir hemde backlink alabilirsiniz.

Sitemizin yeni tasarımını incelemek ve sitelerinizi eklemek için sizleride bekliyoruz, Aşağıdaki site ekle butonuna tıklayarak sitemize giriş yapabilirsiniz.

Site Ekle | Topliste.Xyz ©

Sitenizin hızlı bir şekilde onaylanması için site adresi ve başlığı ile yorum yazarsanız sevinirim.Sitemizdeki reklamlar gözünüzü yorduysa kusura bakmayın, napalım be ekmek davası ; )

Bir çok dizin sitesi açılıp zaman içerisinde kapatılmaktadır fakat bizler sitemizi istikrarlı bir şekilde ilerletmeye devam ediyoruz vede bizler var oldukça var olmaya devam edecektir ( İnşallah )

DUYURU!: Topliste.xyz ailesi olarak artık tanıtım yazılarınızı'da sitemizde yayınlama kararı aldık, özgün olarak hazırladığınız tanıtım yazılarınızı bizlere iletirseniz, sizler için bu yazılarınızı sizlerin belirlediği anahtar kelimeli sayfalarda yayınlayabiliriz.Tanıtım yazılarınız ücretsiz ve kalıcı olarak sitemizde yayınlanacaktır.