wmaraci reklam
lidertakipci

erkek olmaktan utandım

22 Mesajlar 4.219 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)
Pedofili ciddi bir ruh hastalığıdır, bu gibj insanlara ana avrat sövsen de kâr etmez böyle sessiz de kalacak değiliz.

wmaraci
reklam

jobsfrominternet jobsfrominternet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 60 / 98
  • Ticaret 2, (%100)
Adamın durumu ortada zaten de, aileler de on yaşındaki çocuğun eline instagramı, telefonu vermesin. Çok şey mi bekliyorum acaba?..

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
Bu isin instagram yada facebook ile ilgisi yok .bu adam toplumun icinde dolasiyor ve hedef ariyor .facebook.
,İnstagram arac ,tehlikeli biri ve acilen iceri alinmali ve cikmamali

jobsfrominternet jobsfrominternet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 60 / 98
  • Ticaret 2, (%100)
forces söylediklerinize katılıyorum tabi ki ama bu tehlikeli araca aileler de bu yaşta bu şekilde müsade etmesin çocuklarını korusunlar. Sonra çok duyuyoruz sosyal medyada başlayan bir süreçte çocukların başına bir sürü bela açıldığını.

wmaraci
wmaraci

EmineT EmineT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Bu tür profillerin en kısa süre içerisinde Emniyet İhbar sitesinden veyahut mail adreslerinden iletildiğinde kişi hakkında direkt olarak soruşturma başlatılmaktadır.

Ailelerimizi toplum destek polisleri sürekli olarak uyarıyor. Çocuklarınızı internet ortamına yalnız sokmayın tedbir güvensizlikten değildir tam tersine iş işten geçtikten sonra keşke tedbir alsaydım dememek içindir.

bu sapığa soruşturma başlatılacağı gibi umarım ailesine de gerekli uyarı sert bir şekilde yapılır.
CamelWhite hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

Siber suçlarla alakalı yaşadığınız problemleri PM atabilirsiniz.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)
kufur edecem forumda yaasak ama bildiğim butun kufurlerı sayıyorum suan bu vatandasaaa.... Gerçi vatandaş bile olamaz bu insan dışı.... Nasıl bir mantıktır bu. Şimdi buna peadafili yok hastalık yok psikolik gibi birşey takarlar kurtarırlar ona da ayrı uyuz oluyorum. Böylesini taksim meydanına salacan kim vurduya gidecek.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

waldoroyal waldoroyal WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 23.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 565
  • Beğeniler 234 / 81
  • Ticaret 85, (%100)
Ayarla buluşma yeri. Ver odunu. Öyle böyle değil ama sağlam bi döv. Sonra da eğer dermanı kalırsa polise ver. Böylelerine bu az gelir ama içeri düşünce orada çocuk tacizlerini zaten hallediyorlar.

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

kehribar adlı üyeden alıntı

Size bunca yıllık hayatım boyunca tecrübe edindiğim bir tavsiye vermek istiyorum, kimse yanlış anlamasın. Asla bir değeri kötülemiyorum veya aşağılamıyorum. Sadece bu değerleri yaşayan bazı insanların yanlış yaşadığını belirtmek istiyorum.

Nerede bir hacıyım hocayım veyahut osmanlı torunuyum türk oğluyum öyleyim böyleyim vatanım için şöyle yaparım böyle yaparım asarım keserim tarzında zihniyete sahip bir adam görürsem hiç diyalog kurup iq seviyemi düşüremem. Çünkü istisnalar hariç hep böyle olaylar o profil insanlardan çıkıyor. Ülkü ocaklarından bir başkanda aynı bu sebepten dolayı ifşalanmıştı.

Yani diyeceğim o ki, böyle insanlar etrafımızda var ve olmaya devam edecek. Keşke olmasa.
Müslümanlık gibi harika bir dini böyle bu şekilde kullandıkları için insanlar dinden soğuyor. Şimdi bu adamın yanında müslümanlığa bir laf etsen ettirmez. Ama yaptığına bak işte.

Ben görmedim bu güne kadar bir ateistin 10 yaşında kızı taciz ettiğini. O yüzden bir insanla tanışırken dinine, diline, ırkına bakmak yerine insan mı diye bakın.

İmam'ın oğlu pezevenkte olur, pezevenkin oğlu imam da olur. Kimin ne olacağı hiç belli olmuyor şu devirde.

Müslümanım diyen bir insan hasta olamayacak diye bir şey yok.
Bu adam cinsel hasta, halk arası tabirle azmış, beyni mantıklı düşünme yetisini yitirmiş. Şeytan'a kapısını açmış.

Psikolojik olarak zaafları ve bozuklukları olduğu belli ve açık. Mesajlarda dahi 'sen beni büyüsen de beğenmezsin' diyerek kendisinde duyduğu özgüven yetersizliğini belirtmiş. İçerisinde bu tavra yönelik bir güdüm oluşmuş. Cinsel açlık diye tabir edilen olay bu kişide gerçekleşmiş. Yetişme şekli, içerisinde bulunduğu koşullar beynini bu şekilde düşünmeye iletmiş ve problem meydana gelmiş.

Aynı vakanın farklı oluşumları haberlerde de görebilirsiniz, 'okul'da silahlı katliam' vb. başlıklarla yayınlanan haberlerin çoğu da aynı psikolojik etmenin türevleridir.
Ülkemizde cinsellik diğer ülkelere göre farklı, arada kalmış bir durum olduğundan bizim ülkemizde bu tür psikolojik vakaların dışa vurumu cinsellik üzerinden oluyor.

Kısaca zihin yetişimden dolayı eksiklik, dışlanmışlık, karamsarlık, yoksulluk gibi etmenleri tamamlamak için 'olmayacak, olmaması gereken' şeyleri yapmak için çalışıyor.

Bu ve benzeri insanların durumu da böyle. Bu bir hastalıktır, kişi şu aşamada tedavi edilmeli, gerekenler yapılmalıdır.
Bunun bir sonraki aşaması tecavüzdür. Suç teşkil eder, toplumun bu seviyeye gelmemesi için çalışmalar başlatılmalı, psikolojik tedaviler daha çok gündeme getirilmeli ve 'psikolog = deli doktoru' düşüncesi kalkmalıdır.

Kişinin yaptığı yapacağı hiçbir şey İslam'la bağdaştırılamaz. 10 yaşındaki çocuğa 'gizli gizli öpüşelim' diyen bir insan, henüz blu çağına dahi ermemiş bir çocuğa zina teklif etmekte ve gözünü bürüyen bu çirkin davranışla korkusuzca bu davranışında ileri gitmektedir.
İslam'da buna hiçbir yol, yordam, imkan yahut izin yoktur. Ağza dahi alınması edepsizliğin, ahlaksızlığın en büyük göstergesidir. Islam toplumu tarafından böyle insanlar yakınlarına dahi yaklaştırılmaz, kınanır ve yok sayılır yerine göre cezalandırılırlar.

Ateistlerde görmüyorum diyerek, kendi cahilliğinizi gün yüzüne vuruyorsunuz. Ateistlerde görmemenizin sebebi 'çok fazla' olmasıdır. İslam olduğunu, Türk olduğunu, atasını soyunu sopunu sevdiğini iddiaa eden insanlarda bu gibi durumlar 'olağan üstü' 'normal dışı' olduğu için 1 kere bile olması durumunda ortalığı sallamakta, insanların gözüne batmaktadır. Çünkü alışılagelmiş, sıradan bir olay değildir.

Ateist toplumlarda ise 'günah, yanlış, haram, zina' gibi kavramlar benimsenmediği için bu olay zaten basittir. 10 Yaşında çocuğa taciz etmezler, 15 yaşında kızlarla sokak ortasında sarmaş dolaş, ağzı boğazında gezerler. Henüz 16-17 yaşlarında cinsel olarak geçmişe nazaran 20~ yaşlarda dahi yaşanması mümkün olmayan cinsel deneyimleri tecrübe ederler.
Görsellerde de (fake olup olmaması fark etmez) 10 yaşında bir kızın 'arkadaşlarım da sevgili oluyor' demesi bunun basit örneğidir.
Toplumda 'aşk ve sevgililik' adı altında zina ve pedofili yasallaştırılmış, olağanlaştırılmıştır.
Ateist dediğiniz kesim her hafta biriyle istediğini yapmakta, iki taraf da 'iradem ile isteyerek yapıyorum' diyerek bu işi suç teşkil ettirmemektedir.
Ateist olan 15 yaşında bir şahsın arkadaş ortamında 'kanka dün neler yaşadık beee' demesi olağan olduğu gibi kimsenin gözünde 'ne diyor bu pedofili asın kesin' denmesine imkan vermez çünkü toplum gözünde artık olağanlaşmıştır.
Zira sokağa, lise ve ortaokul önlerindeki park ve kafelere birkaç kez giderseniz, toplumumuzda tamamen mümkünatı olmayan sahnelere denk gelebilirsiniz.

Haliyle, genelden örnek vermek gerekirse bir çinliye 'neden köpek yiyorsun' demek doğru olmayacağı gibi, bir ateiste de 'neden zina yapıyorsun' demek mantıklı olmayacaktır. Zira zaten onlarda öyle bir unsur yoktur ve 15-16-17-18-..-20-25-30... yaş fark etmeksizin bir partner bulduklarında malum eylemi yapmaları basittir. Ancak bir klasik türk insanı için bu tür şeyler ters ve yanlış benimsendiğinden evlenene kadar bu tür şeylerden uzak kalan bireylerde şehvet organları yahut zihin yasakları delmek ve istekleri yerine getirmek için farklı yollar arar. İradesi zayıf olanlarda malum problem gözlenir.

KIsaca ateistlerde pedofili göremezsiniz, zira yapan zaten yapar, yapmayan da her an yapabilme özgürlüğüne sahip olduğunu düşündüğü için yapmaya gerek duymaz. Yapsa da haber olmaz.

Son olarak 'zalimden alim, alimden zalim doğar' sözünü kendinize göre yorumlayarak nasıl bir kafa yapısında olduğunuzu gösteriyorsunuz. Böyle ön yargılı, taraflı ve at gözlüklü bir millet olmaya devam ettiğiniz sürece kara bulutlar üzerinizde daima dolaşacaktır.

Ateizmi de savunduğunuz için eğer müslüman olduğunuzu düşünüyorsanız bir şehadet getirin derim. Zira kişi sevdiğiyle haşrolunacaktır ve kim kime benzerse o da onlardandır.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar hesaba göremiyorum. Acaba birisi ekran görüntüsünü bana atabilir mi

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

Mert Uslu adlı üyeden alıntı

Müslümanım diyen bir insan hasta olamayacak diye bir şey yok.
Bu adam cinsel hasta, halk arası tabirle azmış, beyni mantıklı düşünme yetisini yitirmiş. Şeytan'a kapısını açmış.

Psikolojik olarak zaafları ve bozuklukları olduğu belli ve açık. Mesajlarda dahi 'sen beni büyüsen de beğenmezsin' diyerek kendisinde duyduğu özgüven yetersizliğini belirtmiş. İçerisinde bu tavra yönelik bir güdüm oluşmuş. Cinsel açlık diye tabir edilen olay bu kişide gerçekleşmiş. Yetişme şekli, içerisinde bulunduğu koşullar beynini bu şekilde düşünmeye iletmiş ve problem meydana gelmiş.

Aynı vakanın farklı oluşumları haberlerde de görebilirsiniz, 'okul'da silahlı katliam' vb. başlıklarla yayınlanan haberlerin çoğu da aynı psikolojik etmenin türevleridir.
Ülkemizde cinsellik diğer ülkelere göre farklı, arada kalmış bir durum olduğundan bizim ülkemizde bu tür psikolojik vakaların dışa vurumu cinsellik üzerinden oluyor.

Kısaca zihin yetişimden dolayı eksiklik, dışlanmışlık, karamsarlık, yoksulluk gibi etmenleri tamamlamak için 'olmayacak, olmaması gereken' şeyleri yapmak için çalışıyor.

Bu ve benzeri insanların durumu da böyle. Bu bir hastalıktır, kişi şu aşamada tedavi edilmeli, gerekenler yapılmalıdır.
Bunun bir sonraki aşaması tecavüzdür. Suç teşkil eder, toplumun bu seviyeye gelmemesi için çalışmalar başlatılmalı, psikolojik tedaviler daha çok gündeme getirilmeli ve 'psikolog = deli doktoru' düşüncesi kalkmalıdır.

Kişinin yaptığı yapacağı hiçbir şey İslam'la bağdaştırılamaz. 10 yaşındaki çocuğa 'gizli gizli öpüşelim' diyen bir insan, henüz blu çağına dahi ermemiş bir çocuğa zina teklif etmekte ve gözünü bürüyen bu çirkin davranışla korkusuzca bu davranışında ileri gitmektedir.
İslam'da buna hiçbir yol, yordam, imkan yahut izin yoktur. Ağza dahi alınması edepsizliğin, ahlaksızlığın en büyük göstergesidir. Islam toplumu tarafından böyle insanlar yakınlarına dahi yaklaştırılmaz, kınanır ve yok sayılır yerine göre cezalandırılırlar.

Ateistlerde görmüyorum diyerek, kendi cahilliğinizi gün yüzüne vuruyorsunuz. Ateistlerde görmemenizin sebebi 'çok fazla' olmasıdır. İslam olduğunu, Türk olduğunu, atasını soyunu sopunu sevdiğini iddiaa eden insanlarda bu gibi durumlar 'olağan üstü' 'normal dışı' olduğu için 1 kere bile olması durumunda ortalığı sallamakta, insanların gözüne batmaktadır. Çünkü alışılagelmiş, sıradan bir olay değildir.

Ateist toplumlarda ise 'günah, yanlış, haram, zina' gibi kavramlar benimsenmediği için bu olay zaten basittir. 10 Yaşında çocuğa taciz etmezler, 15 yaşında kızlarla sokak ortasında sarmaş dolaş, ağzı boğazında gezerler. Henüz 16-17 yaşlarında cinsel olarak geçmişe nazaran 20~ yaşlarda dahi yaşanması mümkün olmayan cinsel deneyimleri tecrübe ederler.
Görsellerde de (fake olup olmaması fark etmez) 10 yaşında bir kızın 'arkadaşlarım da sevgili oluyor' demesi bunun basit örneğidir.
Toplumda 'aşk ve sevgililik' adı altında zina ve pedofili yasallaştırılmış, olağanlaştırılmıştır.
Ateist dediğiniz kesim her hafta biriyle istediğini yapmakta, iki taraf da 'iradem ile isteyerek yapıyorum' diyerek bu işi suç teşkil ettirmemektedir.
Ateist olan 15 yaşında bir şahsın arkadaş ortamında 'kanka dün neler yaşadık beee' demesi olağan olduğu gibi kimsenin gözünde 'ne diyor bu pedofili asın kesin' denmesine imkan vermez çünkü toplum gözünde artık olağanlaşmıştır.
Zira sokağa, lise ve ortaokul önlerindeki park ve kafelere birkaç kez giderseniz, toplumumuzda tamamen mümkünatı olmayan sahnelere denk gelebilirsiniz.

Haliyle, genelden örnek vermek gerekirse bir çinliye 'neden köpek yiyorsun' demek doğru olmayacağı gibi, bir ateiste de 'neden zina yapıyorsun' demek mantıklı olmayacaktır. Zira zaten onlarda öyle bir unsur yoktur ve 15-16-17-18-..-20-25-30... yaş fark etmeksizin bir partner bulduklarında malum eylemi yapmaları basittir. Ancak bir klasik türk insanı için bu tür şeyler ters ve yanlış benimsendiğinden evlenene kadar bu tür şeylerden uzak kalan bireylerde şehvet organları yahut zihin yasakları delmek ve istekleri yerine getirmek için farklı yollar arar. İradesi zayıf olanlarda malum problem gözlenir.

Ksaca ateistlerde pedofili göremezsiniz, zira yapan zaten yapar, yapmayan da her an yapabilme özgürlüğüne sahip olduğunu düşündüğü için yapmaya gerek duymaz. Yapsa da haber olmaz.

Son olarak 'zalimden alim, alimden zalim doğar' sözünü kendinize göre yorumlayarak nasıl bir kafa yapısında olduğunuzu gösteriyorsunuz. Böyle ön yargılı, taraflı ve at gözlüklü bir millet olmaya devam ettiğiniz sürece kara bulutlar üzerinizde daima dolaşacaktır.

Ateizmi de savunduğunuz için eğer müslüman olduğunuzu düşünüyorsanız bir şehadet getirin derim. Zira kişi sevdiğiyle haşrolunacaktır ve kim kime benzerse o da onlardandır.

Türk=Müslüman, Pedofili=Cinsel İlişki gibi denklemleri ortaya koyan, saçmalık ötesi fikirlerinizi ortaya saçmışsınız. Kaldı ki, ateistlerde çok olduğu için görmüyorum demek de saçmalığınıza mühür vurmuş. Şayet ateistler bir ülke değil, ülkede yer alan bireylerdir.

Nasıl ki Türk demek Müslüman demek değilse, ateist demek de bir muhit ya da ülke değildir. Türkiye'de yaşayan insanlar ateist de olsa böyle bir şerefsizliği yaptığında, Müslümanın yaptığından farklı tepki almayacaktır. Dolayısıyla bu insanlar benzer bir şerefsizliğe yeltendiğinde en az Müslüman bireyler kadar tepki alacaktır. Ayrıca ahlak, dinden çok ayrı ve bağımsız bir kavramdır. Bir din ile özdeşleştirilemez.

Ancak son zamanda o kadar çok 'Osmanlıcıyım,Müslümanım' profillerinde böyle noktalara, Müslüman vakıflarda çocuk tecavüzlerine ve hatta dönem bakanlarının 'Bi kereden bir şey olmaz' demesine rastlıyoruz ki bu durum genellemeye vurulabiliyor.

Kaldı ki, arkadaşa dini bir ders verip Kelime-i Şehadet tavsiye etmişsiniz. Benim de size tavsiyem iftiranın dinimizdeki yerini araştırıp, kim olursa olsun iftiradan kaçınmanızdır.

Son olarak da, ufacık bir çocuğa dahi hallenen bu insanları basit bir 'hasta' olarak değerlendiremezsiniz. Sizden ricam, haklı çıkmak için alakasız onlarca yargıyı bi araya getirip harmanlayarak mantıklı bir yargı oluşturmaya çalışmamanız. Şayet, fazlasıyla komik oluyor.
luxfm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al