ramazayn adlı üyeden alıntı

simkartsatiscom Ama bu basit bir şirket değil bir banka bu açıdan bakın olaya kendi firmanızla kıyaslamanız mümkün değildir.

simkartsatiscom adlı üyeden alıntı

Bu haberi (android telefon kullanıyorum) haber akışında cumhuriyet gazetesi yazmış en azından ben orda denk geldim . O gazetenin de kopek sahibi hangi ülkeye kaçtı biliyoruz :)
Sorun oldu ki islemleri geri aldılar kendimizden düşünmek gerekirse 50liraya sattiginiz bir ürünü yanlış fiyatlandırma yapıp 15liraya guncellediniz bunu 1-2gun boyunca farketmediniz ve 100tane sipariş geldi siz gönderir misiniz ben gondermezdim .

Yasa ne diyorsa odur. Ekonomik krizin olduğu şu günlerde hukuk devletine eskisinden 1000 kat daha fazla ihtiyacımız olan şu günlerde kafanıza göre yasaya aykırı bir sey yaparsanız ateşe odun atmış olursunuz. Hukuk sürekli değiştirelecekse atalim gitsin hukuk kitaplarını. Zaten adı suçlarla anilan bir bankanın bu tür olaylara karışması üstüne birde yasanın çiğnenmesi krize odun atmaktan başka hiçbir sey değildir.

Bu rezillikte kimin payı varsa derhal istifa etmeli görevi liyakat sahibi birine devretmelidir.