wmaraci reklam

Sizce Gelecek Vadediyor mu ?

5 Mesajlar 660 Okunma
wmaraci reklam

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
İyi akşamlar . üç aydır ilgilendiğim sitem var . ilk zamanlarda birkaç kişi geliyordu siteme . şimdilerde sosyal medya kanallarında reklamlarımla bu sayılara çıkarabildim . sizce 3 aylık sitemin ziyaretçi sayısı gelecek vadediyor mu , devam etmeye değer mi ?

wmaraci
reklam

PadThai PadThai Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek C# Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 30 / 63
  • Ticaret 8, (%100)
Site kategorisi, hemen çıkma oranı, makale sayısı gibi bilgileri öğrenemeden bir tahminde bulunulması zor..
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

PadThai adlı üyeden alıntı

Site kategorisi, hemen çıkma oranı, makale sayısı gibi bilgileri öğrenemeden bir tahminde bulunulması zor..

sitemin kategorisi ne inanın ben de bilmiyorum . ne bir sağlık, ekonomi sitesi ne de eğitim vb. şeyler. sitemin mantığı geri sayım üzerine . önemli gün olay , festival , film, konser vb. şeylere kalan zamanı gösteriyor . makale sayısı 150 ama ilk makalelerimi yavaş yavaş düzenliyorum . ilk başladığımda birçok şeyden bihaberdim . çıkma oranım biraz yüksek ama yaptığım sosyal medya reklamlarıyla düşürebiliyorum yavaş yavaş . sizce üç aylık bir site için veriler kötü müdür ?

PadThai PadThai Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek C# Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 30 / 63
  • Ticaret 8, (%100)
Marstyson Pek bir ümit beklemeyin, her telden sitelerde her kesimden kullanıcıya hitap ettiğiniz için hitiniz yüksek, adsense geliriniz oldukça düşük olacaktır. Benim amacım para değil sevdiğim işi yaparım derseniz devam edin eğer amacınız bir gelir oluşturmak ise, tek bir kategori hatta tek bir niche kelime üzerine odaklanıp yeni bir site kurun.
jobsfrominternet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

PadThai adlı üyeden alıntı

Marstyson Pek bir ümit beklemeyin, her telden sitelerde her kesimden kullanıcıya hitap ettiğiniz için hitiniz yüksek, adsense geliriniz oldukça düşük olacaktır. Benim amacım para değil sevdiğim işi yaparım derseniz devam edin eğer amacınız bir gelir oluşturmak ise, tek bir kategori hatta tek bir niche kelime üzerine odaklanıp yeni bir site kurun.

benim amacım hem severek işimi yapmak , farklı bir alanda kendimi gösterebilmek hem de ek gelir elde edebilmek . ama dediğiniz gibi hitim yükselecekse ben devam etmeye razıyım . hem elimde herkesin girip bir şeyler öğrendiği site olmuş olur hem de ileriki zamanlarda niş bir konuda site açacak olduğum zaman rehberlik eder ve onun da büyümesine de yardımcı olur . Çok teşekkürler
PadThai

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al