SON 1 KİŞİ

500₺ ödeyerek aylık düzenli gelir elde etmek istiyorsanız; buyrun, sizi aşağıya alalım.

Niche Sektöründe Kazanmayan Kalmasın!

Ne Yapıyorum?

1$-10$ arası TBM'lere ulaşan anahtar kelime analizini yapıyorum.
Sektöre en uygun domain'i araştırıp buluyorum.
Sektör içerisindeki rakiplerin analizini yapıyorum.
Wordpress kuruyorum.
Google politikalarına ve adsense alanları uygun olan WP tema kuruyorum.
Yoast SEO, SSL ve diğer eklenti ayarlarını yapıyorum.
Sayfa ve içerik düzenini editliyorum.
Google Webmaster Tools kaydını yapıyor, entegrasyonlarını tamamlıyorum.
Google Search Console, Google Analytics işlemlerini tamamlıyorum.
Adsense hesabınız var ise 100 lira değerindeki reklam yerleşiminizi yapıyorum.
Facebook, Twitter, Google+, Pinterest sosyal medya hesaplarınızı açıyorum.
Sosyal medya hesaplarınız için logo ve kapak görseli hazırlıyorum.
İlk 3 makalenizi ben yazıyorum, sonrasında eğer ingilizce bilmiyorsanız nasıl makale üretebileceğinizi anlatıyorum.(spamsız ve özgün)
İlk gün sitenizi ben yönetiyorum. (İlk içerik girildikten, ayarları yapıldıktan sonra sorumluluk alıcıya aittir.)
Bilmeyenler için tüm ince ayrıntıları paylaşıyorum.
Sektörünüze uygun Facebook'tan ve Pinterest'ten hit çekebileceğiniz çoğu kişi tarafından bilinmeyen taktik/uygulamaları sizlerle paylaşıyorum.

Paket İçeriğinde Ne Var?

49$ Wordpress Tema (Geliştirici tarafından, istediğim sitede kullanabileceğime dair kanıtlı belgem mevcut. Kesinlikle ***** vb. değil!)
100TL Değerinde Reklam Yerleşimi
Sosyal Medya Logo/Cover Çalışması
Skype/Whatsapp üzerinden destek.
On Page SEO / Düzenleme
Sosyal Medya Hesaplarının Açılımı
1 Ay Ücretsiz Destek
Detaylı anlatım üst kısımda yazılmıştır.

S.S.S

Ne kadar getiri sağlar?

Bu sektörde gelir için kesinlikle bir garanti verilmemekle birlikte:
Adsense hesabınızı ayarladıktan ve gerekli prosedürleri uygulamalısınız.
Belirtilen gün/süre dahilinde düzenli olarak içerik girmelisiniz.
Bu doğrultuda site'nin gelir getireceğine %90 inanıyorum. Aşağıda yer alan iki siteyi de ben hazırladım, günlük 1-2 TL arası kazançları mevcut.

Domain ve Hosting sağlıyor musunuz?

Normalde domain ve host hizmeti alıcı tarafından satın alınıp, bana iletiliyor.
Ben yalnızca yukarıda paket içeriğindeki maddeleri uyguluyorum.
Paket fiyatına ekstra olmakla birlikte alıcıyla anlaşılması durumunda host ve domain tarafımca sağlanmaktadır.

Neden bu hizmeti satın almalıyım?

Niche hakkında yeterince bilginiz olmayabilir. Bilginiz olup, vaktiniz olmayabilir.
Bu noktada ben devreye giriyorum. Anahtar teslim niche blog sitenizi baştan sona hazırlıyorum,
sektörde iş yapmanız için gereken birçok taktik ve uygulamayı ekstra bir ücret talep etmeden paylaşıyorum ve
yoğunluğuma göre talep doğrultusunda makale hizmeti veriyorum.

Ne kadar süre destek veriyorsunuz?

WM aracında henüz yeni bu hizmeti vermeye başlıyorum, öncesinde çalıştığım ajanslardan edindiğim müşterilerimle bu iş sürecinde bir muhabbetimiz oluşuyor.
Bu konuda da, bilgisi olmayanlar için elimden geldiği kadar skype ve whatsapp üzerinden destek sağlıyorum. Yeni öğrendiklerimi de paylaşıyorum.

Unutmayın, bu hizmeti satın aldığınızda sadece hazır site değil, çok kazandırma potansiyeli olan bir sektör ve birçok hit taktiği alacaksınız.
Bu taktikler arasında uyguladığım birkaçı sayesinde, 3 günde sponsorsuz 1200 beğenili bir sayfa, haftalık 300k civarı erişim.
Tüm hiyerarşiyi anlatıyorum aslında, bir günlük siteden kimse servet beklememeli. Yapılacak olan analizler sonucunda bir günlük siteden günlük 1 tl kazanmak da kötü bir istatistik değil.

Ben kimseye umut satmıyorum. Bu hizmeti alın, yüksek gelir garantisi veriyorum diyemem ama bildiklerimi, tecrübelerimle birlikte bu hizmeti sağlayacağım kişilere tamamen aktaracağımın garantisini veriyorum.

Paket Ücreti: 500₺
(Son 1 kişi alınacak, sonrasında mevcut müşterilerle birlikte bir facebook grubu kurulacak ve tüm aşama oradan kontrol edilecek. Halihazırda hizmeti satın alan kullanıcıların siteleri oturmaya başladığında, hizmet tekrar aktifleştirilecektir.)

*** Referansları:

JeuFoS adlı üyeden alıntı

Hayırlı satışların olsun. Site adsense yeni eklendi şuan 1 TL'ye yakın gene zamanla çok artacağına eminim. Güzel kelime seçimi ve site yapmıştır arkadaşla ben sorun yaşamadım hiç.

yaslan adlı üyeden alıntı

2. ref siparişi verildi. Anlaşma sağlandı.

LazyMt adlı üyeden alıntı

hazır site alındı.

arkadaşımızın desteği çok iyi.

hayırlı satışlar