ercnshn adlı üyeden alıntı

Hocam yanlis anlamayin merakimdan soruyorum. Bu oyun alma isini anlamadim bi turlu. Zaten olan bir oyunu niye aliyoruz. Ya da madem oyundab para kazaniliyor siz neden satiyorsunuz?

Est hocam neden yanlış anlayım. Oyun alma işini şöyle açıklayım alınan oyunlara reskin işlemi ( görsel düzenleme ) yapıyoruz bu işlem oyunun telif veya aynı kategoride ki oyunla eşleşmesinden kurtulmasını sağlıyor bunun yanı sıra logo mağaza görselleri reklam yerleşimleri gibi basit özellikler günlük giriş ödül sistemi push bildirim analitik facebook leaderboard facebook ads gibi özellikleri ekleyebiliyoruz. Tabi ki yapabilen kişi kendisi yapıyor ama programı bilmeyen kişiler malesef sorun yaşıyor desteğe ihtiyaç duyuyor. Bu oyunlardan para kazanma garantisini şöyle veriyorum ben kesinlikle ama şöyle söyleyim reklam desteği olmayan bir proje zaten çöptür ben bütün müşterilerime söylerim eğer reklam yapmayacaksanız gelir beklemeyin kesinlikle. Güzel bir reklam çalışması yapan kişilerin aylık 15 30 k ya kadar kazandığına şuan sabit olarak aktif aylık 7.5 15 k arası gelir elde eden müşterilerimde var. Biz neden yayınlamıyoruz sorusuna gelirsek ciddi anlamda reklam bütçesi ayırmak zor oluyor malesef tabi ufak tefek girişimlerimiz oluyor bizimde.. Aklınız da ki soruları yanıtlayabilmişimdir umarım merak ettiğiniz bişey olursa sormaktan çekinmeyin iyi forumlar dilerim hocam