freelance iş ilanları

Teslaya büyük darbe! Musk esrar içti, Balıkesir Belediyesi Tesla siparişlerini iptal etti.

16 Mesajlar 1.568 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Yani tesla olmayınca neden yerli ver milli olayına dönüyorlar anlamiyorum. Öncesinde neden yapmadınız da şimdi yerli vs konuşuyorsunuz. Asıl saçmalık bu gibi geldi

Her şeyleri sahte ve kopya da ondan çünkü. Maalesef özgünlük ve bilimsellik namına hiçbir faaliyet yok ülkede. Söz gelimi yerli uçak göklerde yerli araba yollarda ama durum bu. Japonlar mesela 2 3 araba firmasını birleştirip elektrikli otomobil üretimine hızlıca giriş yaptı. Umut ediyorum, Teslaya Tek el olma şansı da vermeyecekler. Rekabet iyidir.
https://www.chip.com.tr/haber/yerli-otomobil-tanidik-cikti_58716.html
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

İlber Ortaylı Osmanlı Padişahları da esrar içerdi dedi mesela Vahdettin, Abdulhamid gibi... Bunu Balıkesir belediyesine izletmek lazım. İsteyen yukarıdaki cümleyi google da aratarak İlber Ortaylı'nın o programını izleyebilir.

Tamam bakın içsinler burayı geçtim, neden böyle haber yapılıyor? Elon Musk Esrar İçti!
Siz bundan ne anlıyorsunuz Allah aşkına? Adam akıllı haber yapsınlar ya da yapmasınlar.

Bu arada padişahların içki içmesi, esrar kullanması ne kadar hatalı/doğru ise şimdikilerin içki içmesi, esrar kullanması o kadar hatalı/doğru. Burdan Osmanlı'ya vurulmaz. Amacınız örnek vermekse güzel örnek. Necip Fazıl Kısakürek'e bir göz atın derim. "Abdülhamit İçki İçer Miydi?"

Çok güzel anlatır kendisi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

worldww adlı üyeden alıntı

Tamam bakın içsinler burayı geçtim, neden böyle haber yapılıyor? Elon Musk Esrar İçti!
Siz bundan ne anlıyorsunuz Allah aşkına? Adam akıllı haber yapsınlar ya da yapmasınlar.

Bu arada padişahların içki içmesi, esrar kullanması ne kadar hatalı/doğru ise şimdikilerin içki içmesi, esrar kullanması o kadar hatalı/doğru. Burdan Osmanlı'ya vurulmaz. Amacınız örnek vermekse güzel örnek. Necip Fazıl Kısakürek'e bir göz atın derim. "Abdülhamit İçki İçer Miydi?"

Çok güzel anlatır kendisi.

Burdan da Necip Fazıla ve geçmişine girersem hiç çıkamayız işin içinden :) en iyisi konu seyrinden devam etmek. Gazete de bir problem yok. Gazetenin amacı bu hit çekmek. Elbette biraz vurgu yapacak. Sadece bu gazeteye özel bir durum değil. Hepsi öyle. Bu bambaşka bir konu. Şu anki konu bambaşka bir konu.

Ana odak noktası balıkesir belediyesi ve komik tavrı olmalı.

Edit: Yine İlber Ortaylı'nın Necip Fazıl hakkında oldukça güzel bir yorum dizisi vardır onu da okumanı tavsiye ederim :)

Sebnem Sebnem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Ş**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 45 / 60
  • Ticaret 3, (%33)
O kadar komik ki daveti geri çevirenler ne kullanıyor acaba? Yani ben ondan istiyorum. Var mı kanalı olan? 😬

wmaraci
wmaraci

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Burdan da Necip Fazıla ve geçmişine girersem hiç çıkamayız işin içinden :) en iyisi konu seyrinden devam etmek. Gazete de bir problem yok. Gazetenin amacı bu hit çekmek. Elbette biraz vurgu yapacak. Sadece bu gazeteye özel bir durum değil. Hepsi öyle. Bu bambaşka bir konu. Şu anki konu bambaşka bir konu.

Ana odak noktası balıkesir belediyesi ve komik tavrı olmalı.

Bence de hiç geçmişe girmeyelim yoksa çok çok uzar ve fikir ayrımından birbirimizden nefret eder duruma geliriz.

Ben Türkiye'deki çoğu gazeteye, haber kanalına karşıyım. Fox, A Haber, Sabah, Akşam vs. vs. Bunların hepsi hit canavarı. Hit çekmek için vurgulamayı geçiyor çarpıtıyor.

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Ben elon musk ın ne yapmaya çalıştığını anlayamadım . Adam bir iki senede bir anda doruklara ulaştı, şimdi de diplere doğru gidiyor . Film gibi oldu hayatı 😄 birer birer varlıklarını kaybedip keş olacak , sokakta yatacak galiba 😄

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al