Merhabalar,

Bazı arkadaşlar hali ile merak ediyor geçen süreci ve deneyimlerimi, bende onlara ışık olması açısından tekrar paylaşayım. Öncelikle gittigidiyor da ki satışlara ve puana hiç aldanmayın gittigidiyordan hiç memnun değilim oradan gelen satışla para bile kazanmıyorum sadece ismim olsun diye duruyorum. Örn; nike markasısınız ama boynerde satış yapmam demiyorsunuz ya aynen öyle bişey. Yeni başlayan arkadaşlara öncelikli önerim n11 üzerinden yürümeleri çünkü n11 de etkili reklam yaparsanız gerçekten satış oluyor. Örn; ürünü süper listeleme, kategoride öne çıkanlar vs. Hepsiburada'ya da ürün yükleyin mutlaka oranın kullanıcısında ayrı bir güven algısı olduğu için her yerden daha kolay satış yaparsınız. Benim şuan ne yaptığımı merak ediyorsanız ben çoğunluk olarak kendi web sitemden yol alıyorum diğer portallardan kazandığım tüm parayı kendi web sitem için harcadım ve gerçekten değdi şimdi en çok kargoyu kendi sitemden çıkarıyorum. Sitemi incelemek isterseniz; https://www.indigotaki.com , diğer türlü aklınıza takılan şeyleri seve seve cevaplarım. DM'ye çok bakamıyorum buradan yazarsanız, bende buradan cevaplarım hem diğer arkadaşlarda görmüş olur. Saygılar.