Aruba cloud'un meşhur 1 euro'luk paketini denemek istemiştim. İstediğime pişman oldum. Customerarea'da manage'dan yeni server oluşturup 1 euro'luk smart paketi seçtim. İstenildiği şekilde password seçip istediğim server template'ini seçtim. Ardından random location'u seçip isteğime confirm verdikten sonra aşağıdaki resimdeki "Attention! An error occured. Please try again later" hatasını aldım. Aşağıdaki resim hatayı ilk aldığım zamanlardan. Sonrasında tüm eklentileri kapayıp tekrar denedim. Tarayıcının cache / cookie'lerini temizleyip tekrar denedim. Şu an kullandığım Chromium'dan sonra Chrome, Firefox ve Opera tarayıcılarından denedim. Gündüzden beri bu yeni server oluşturma işlemini ortalama 15 - 20 kez denedim. Sonuç değişti. En son denememde hata kutucuğunu göstermek yerine tarayıcım -internetim olduğu halde- siteye ulaşılamıyor vb. bir hata verdi. Sonra tekrar panele girince ne göreyim? 1 euro uçmuş. Ortada ne server siparişi var ne de server... Bu durum olmadan önce ticket attım, ticket'ıma 10 dakika sonra başka tarayıcılardan denememi belirtilen bir cevap verdiler. Cevabı ortalama birkaç saat sonra gördüm. Kapanmış destek biletim. Onu da zaten yaptığımı yazdığım bir ticket daha attım. Saatlerdir cevap yok.

Düzenleme1: Arubacloud Support'a yaşadığım sorunları baştan sona ayrıntılı anlattığım bir ticket attım. Cevap bekliyorum. Cevap geldikten sonra konu güncellenecektir.