freelance iş ilanları

Sizce Hangi Udemy Eğitimi Daha İyi? Alınabilir?

7 Mesajlar 1.335 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

emrealtlr emrealtlr Mühendis, Eğitimci ve Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 29, (%100)
Hayırlı Akşamlar. Bir Udemy Eğitim seti almayı düşünüyorum. Mobil uygulama yapımını öğrenmek için. Bu iki eğitim arasında kaldım. Sizce hangi eğitim seti daha iyidir ve alınabilir? Ya da önerdiğiniz başka var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 - Emre Altunbilek - Kotlin ile Android Mobil Uygulama Geliştirme Kursu
2 - Atil Samancioglu - Android O Mobil Uygulama Kursu: Kotlin & Java

wmaraci
reklam

jobsfrominternet jobsfrominternet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 60 / 98
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam temel bilginiz varsa kesinlikle Emre altunbilek ileri seviye android eğitimi. İkisinden de ders aldım. İnanın Emre altunbilek işin mentalitesini o kadar iyi anlatıyor ki hayran kaldım. Atıl samancı da ise her şeyden temel düzeyde ve mantığı pek verilmeden var.

Kısaca, sıfırsanız atıl samancıoğlu. Temel bilginiz varsa Emre altunbilekten ileri seviye. Veya şöyle diyim ne yapın edin Emre altunbilekten ileri seviye dersini dersini alın.:)
Dursun05

kişi bu mesajı beğendi.

lucid lucid Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Phonegap teknolojilerini oneririm.

unname unname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
https://www.udemy.com/psd-to-html-bootstrap-4-ile-web-sitesi-yapmak-front-end-kursu/?couponCode=__FORUM__

Psd to html İşleriyle uğraşmak isteyenler varsa eğitim setinde proje bazlı eğitimlerim mevcut arkadaşlar pekiştirmek html css e hakim olmak ve psd to html işleri yapmak isteyen arkadaşlar için iyi bir tercih olabilir incelemenizi öneririm

wmaraci
wmaraci

NickolaTesla NickolaTesla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Atil Sapancıoğlunun eğitimlerini almıştım fakat temel konuları yokuş çıkar gibi çıkıyor uygulama kısımlarına geçtikten sonra yokuş aşağı salıyor.Ben uygulama kısımlarından pek memnun kalmamıştım.Bence sapancıoğlundan temel at emre ile uygulama yapılışını öğren.Daha detaylı anlatıyor emre.Örnek videolardan anlayabilirsin.

Ghostcastle Ghostcastle WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 91 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
hocam almadıysan bir ricam var benim attığım link üzerinden alır mısın https://www.udemy.com/share/1003WwAkYad1taQX4=/ ben olsam bu kursa bir bakardım bence en kalitelisi bu

emrealtlr emrealtlr Mühendis, Eğitimci ve Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 29, (%100)

jobsfrominternet adlı üyeden alıntı

Hocam temel bilginiz varsa kesinlikle Emre altunbilek ileri seviye android eğitimi. İkisinden de ders aldım. İnanın Emre altunbilek işin mentalitesini o kadar iyi anlatıyor ki hayran kaldım. Atıl samancı da ise her şeyden temel düzeyde ve mantığı pek verilmeden var.

Kısaca, sıfırsanız atıl samancıoğlu. Temel bilginiz varsa Emre altunbilekten ileri seviye. Veya şöyle diyim ne yapın edin Emre altunbilekten ileri seviye dersini dersini alın.:)

lucid adlı üyeden alıntı

Phonegap teknolojilerini oneririm.

unname adlı üyeden alıntı

https://www.udemy.com/psd-to-html-bootstrap-4-ile-web-sitesi-yapmak-front-end-kursu/?couponCode=__FORUM__

Psd to html İşleriyle uğraşmak isteyenler varsa eğitim setinde proje bazlı eğitimlerim mevcut arkadaşlar pekiştirmek html css e hakim olmak ve psd to html işleri yapmak isteyen arkadaşlar için iyi bir tercih olabilir incelemenizi öneririm

NickolaTesla adlı üyeden alıntı

Atil Sapancıoğlunun eğitimlerini almıştım fakat temel konuları yokuş çıkar gibi çıkıyor uygulama kısımlarına geçtikten sonra yokuş aşağı salıyor.Ben uygulama kısımlarından pek memnun kalmamıştım.Bence sapancıoğlundan temel at emre ile uygulama yapılışını öğren.Daha detaylı anlatıyor emre.Örnek videolardan anlayabilirsin.

Önerileriniz ve Tavsiyeleriniz için Çok Teşekkür ederim.

Ghostcastle adlı üyeden alıntı

hocam almadıysan bir ricam var benim attığım link üzerinden alır mısın https://www.udemy.com/share/1003WwAkYad1taQX4=/ ben olsam bu kursa bir bakardım bence en kalitelisi bu

Daha almadım Hocam. Buna da bir göz atarım. Teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al