Gerçekten iş yapanlara bişey diyemem ama sırf gösteriş olsun diye parasını sokağa atan binlerce insan görüyorum geçen gün arkadaşım 200 k panelle kasılmış YouTube hesabına 5 bin TL verdi. Birisi 2 bin TL'ye kanalına bot çektirdi, birisi gitti 15 bin TL ye kanal aldı ismini değişti şimdi sürekli unf yiyor abonelerden kanal el değişti diye. Birisi gider Instagram hesabı alır 20 kere ismini değiştirip sayfayı batırır. Hayır büyük firmalar olsanız laf etmicem parayı sokağa atarsınız. Bir insan sonucunun iyi olmayacağı birşeye neden binlerce TL verir? Ben internete bu kadar saçma paralar harcanmasına karşıyım o 5 bin TL'yi bir Instagram YouTube hesabına verecegime adam gibi bilgisayar alır içine program satın alır bir iş yaparım haksizmiyim? En azından ömürlük yatırım insanlar 1-2 senelik ekmeğini yiyecegi yada belki hiç yiyemeyecegi şeylere binlerce TL para harcıyor. Özellikle fake bot hesaplara binlerce TL veren insanlar neyin kafasında o ayrı mesele. Geçen gün ***da 1 milyonluk bot instagram hesabı 10 bin TL'ye satıldı iyi güzel aldın o kadar para verip karşılığında nasıl bir dönüş bekliyorsun? Surda güzel projesi olan binlerce adam var bana gel 1.000 TL destek cik ortak olalım desen yapmazlar yok aylık Instagram otolike 1000 tl veren mi dersin , 3 kişinin bile gelmeyeceği sayfaya binlerce TL reklam veren mi dersin ne kadar çok para israf ediliyor. Herkesin kendi parası ben bişey diyemem ama böyle saçma şeylere para yatırıp da adam gibi geri dönüş alan kimseyi gormedim