wmaraci reklam

NeDiyorduk.com - Sosyal İçerik Platformu!

12 Mesajlar 1.625 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Abdullah46 Abdullah46 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 4, (%100)
Ne Diyorduk herkesin ihtiyaç duyduğu, günlük hayatta kullandığınız birçok bilgiyi sizlere özgün olarak sunan sosyal içerik platformudur. Henüz yeni olan ama günden güne gelişen içeriğiyle aradığınız çoğu bilgiyi içerisinde bulmanıza olanak sağlayan NeDiyorduk.com kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için farklı kategorilerde paylaşım yapmaktadır.

İçerisinde hobi, eğlence, sağlık bilgileri, güzellik, bakım, yemek tarifleri kısacası hayata dair her ne varsa çeşitli kategorileriyle ve zengin içeriğiyle yayıncılık hayatına devam eden Ne Diyorduk sitesini diğer sitelerden ayıran en önemli özelliği ise hiçbir yerde paylaşılmayan nadir bilgilere sahip olmasıdır. Deneyimli yazarlarıyla oluşturulan makaleler her okuyucunun faydasına olmakla birlikte reklamsız içeriği sayesinde de okuyucuları rahatsız etmemeye özen göstermektedir. Hem kadınların hem de erkeklerin ilgisini fazlasıyla çeken bu site her geçen gün biraz daha gelişmekte ve bünyesine yeni özellikler katmaktadır. Diğer sitelere nazaran zengin içeriği haricinde hızlı olması, kolay kullanımı ve göz yormayan sade bir tasarıma sahip olması da öne çıkan özellikleri arasındadır. Özellikle de responsive tasarımı sayesinde telefon, tablet ve bilgisayarlardan rahatlıkla gezinmenizi sağlar. Yakın zamanda üyelik sisteminin de gelecek olmasıyla sizlerde Ne Diyorduk sitesinden bir hesap oluşturarak istediğiniz her tür içeriği paylaşma olanağına sahip olabilir, kendinize yepyeni bir platform oluşturabilir, yeni bilgilere yelken açabilirsiniz. Bunun yanısıra sitenin sosyal medya hesaplarından da paylaştığı içerikleri takip edebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İçerisine girdiğiniz anda çekici içerikleriyle sizi bir yerden bir yere götürecek bu siteyle tanışmaya hazır olun.

Diğer sosyal medya sitelerinden sıkıldıysanız ve farklı platformlar arıyorsanız Ne Diyorduk tamda size göre. İster sabahın erken vakitlerinde ister gecenin geç saatlerinde, günün hangi saatinde olursa olsun yeni içerikleri heyecanla takip edebileceğiniz bu sitede hiç sıkılmadan eğlenceli vakitler geçireceğinizden eminiz. Hergün yeni içeriklerin oluşturulduğu Ne Diyorduk sitesini ziyaret ederek sizler de güzel vakit geçirebilir, paylaşılan değerli makalelerin tadını çıkarabilirsiniz. İç sıkıntınızı tam anlamıyla silip süpürecek bu siteyi mutlaka ama mutlaka ziyaret etmelisiniz. Herkesin ilgi alanına göre içerikler yayınlayan bu siteye bayılacaksınız.

Site Adresi: www.nediyorduk.com

wmaraci
reklam

sluqzor sluqzor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 19 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Sosyal içerik platformu ' yazısı oldukça yaygınlaştı :) Onedio'dan beğenip kullanmıştım bende.Şimdi bakıyorum da tüm içerik üreticiler sitelerinin başlığını bunu yapmışlar

• Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

sluqzor adlı üyeden alıntı

Sosyal içerik platformu ' yazısı oldukça yaygınlaştı :) Onedio'dan beğenip kullanmıştım bende.Şimdi bakıyorum da tüm içerik üreticiler sitelerinin başlığını bunu yapmışlar

Evet, genel içerikli siteler için en uygunu bu oluyor :)

• Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

Dgrreklam adlı üyeden alıntı

Hocam Merhabalar reklam yapabilmeniz için içinde 100 bin whatsapp kullanıcısı yüklü whatsapp otomatik mesaj programı sadece 1.000TL Bu fırsatı kaçırmayın 100 bin kişiye isteidğiniz herşeyin tanıtımını yapabilirsiniz. sadece bu whatsapp oto mesaj programlarını 300-400 tl ye satıyorlar.

Merhaba, şimdilik düşünmüyorum ama ilerleyen günlerde olabilir. Teşekkür ederim bilgi için.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
site güzele benziyor müsait olunca iyice inceleme yapacağım hocam :)
Abdullah46

kişi bu mesajı beğendi.

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

• Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

SuatGülten adlı üyeden alıntı

site güzele benziyor müsait olunca iyice inceleme yapacağım hocam :)

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için :) İçerikler özgün yalnız site henüz yeni olduğundan pek içerik yok şuan günden güne ekleniyor. Zamanla baya kapsamlı bir site olacak kısmetse.
SuatGulten

kişi bu mesajı beğendi.

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Açık konuşmak gerekirse dost acı söyler sözü ile yola çıkıyorum ve saygı çerçevesi içerisinde yorumumu aktarmak istiyorum. Tema ile yola çıkarak büyük bir gelişmeye girmeniz şart ki yolun çok başındasınız. Ayrıca sosyal içerik platformu diyince aklıma sosyal medyası sitesi geldi. Temanızı biraz daha modernleştirebilirseniz ve üyelere özel alanlar sağlayabilirseniz bu işte iyi yerlere geleceğinize eminim. Başarılar dilerim, her ne olursa olsun yardım edebileceğim bir şey olursa yazmanız yeterli. Saygılarımla

• Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

BerkinAKTAŞ adlı üyeden alıntı

Açık konuşmak gerekirse dost acı söyler sözü ile yola çıkıyorum ve saygı çerçevesi içerisinde yorumumu aktarmak istiyorum. Tema ile yola çıkarak büyük bir gelişmeye girmeniz şart ki yolun çok başındasınız. Ayrıca sosyal içerik platformu diyince aklıma sosyal medyası sitesi geldi. Temanızı biraz daha modernleştirebilirseniz ve üyelere özel alanlar sağlayabilirseniz bu işte iyi yerlere geleceğinize eminim. Başarılar dilerim, her ne olursa olsun yardım edebileceğim bir şey olursa yazmanız yeterli. Saygılarımla

Yorumunuz ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Evet, her sitede olduğu gibi yapılması gereken daha çok iş var. Bu arada bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek istiyorum. Sosyal içerik platformu deyince insanların aklına belli başlı siteler geliyor ama paylaşılan çoğu konu zaten sosyal içerik alanına giriyor. Bu içerikler birde sosyal medya sitelerinde de paylaşılıyor. Yani içerik üreten her site aslında bir sosyal medya platformudur. O yüzden kullanılan terimler yanlış değil tam manasıyla yerinde diyebilirim.

Mertkas Mertkas Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Sektörü
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 3 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
Sosyal İçerik Platformu yazısını gördümde, facebook insegram gibi benzer site sanmıştım. İçeriğe girince hayel kırıklığına uğradım. Başlık ile sitenin içeriği uymuyor. Bu tür siteler artık sıkıcı gelmeye başlıyor bana. Benim ne dikkatimi çekiyor artık girip okumak nede heves bırakıyor.

Yinede hayıllı olsun

• Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

Mertkas adlı üyeden alıntı

Sosyal İçerik Platformu yazısını gördümde, facebook insegram gibi benzer site sanmıştım. İçeriğe girince hayel kırıklığına uğradım. Başlık ile sitenin içeriği uymuyor. Bu tür siteler artık sıkıcı gelmeye başlıyor bana. Benim ne dikkatimi çekiyor artık girip okumak nede heves bırakıyor.

Yinede hayıllı olsun

Teşekkür ederim yalnız bu durumu yukarıdaki mesajımda açıklamıştım okursanız eğer... "Sosyal içerik platformu"nun anlamını, içeriğini biraz araştırın anlarsınız ne demek istediğimi. Ayrıca beğenmeyebilirsiniz görüşünüze saygı duyarım ama beğenen birçok kişi var bu tür siteleri o yüzden günlük binlerce ziyaretçi alıyorlar bunu da bilmenizi isterim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al