lostyazilim

Takipçi , Beğeni vs Satmak Sizce Ne Kadar Yasal ?

18 Mesajlar 1.758 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

EmineT EmineT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 196 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Yasal boyutunda;

Sizin gönderdiğiniz userların sizin bunu yapacağınıza dair kabul ettiği belge anlaşma vs olması
Alacak kişinin de kendi isteğiyle aldığını belirten sözleşme anlaşması olması
ve birkaç durum daha söz konusudur.

Siber suçlarla alakalı yaşadığınız problemleri PM atabilirsiniz.
wmaraci
reklam

hakanozsoy hakanozsoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Meslek yok
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Ve öyle bir anlaşmayı kim kabul eder orası ayri bir ironi. Şahsen ben öyle bir şeyi kabul etmem. Hesabim onu bunu takip etsin ona beğeni yorum atsın. Tabi eğer kişi uyanıklık yapıp derse. Kardeşim sen bu siteye girdin ben senin önüne girmeden önce bir sozlesme koydum acip bakaydin derse işte o zaman kaldiğiniz durumu empati yaparak düşünün ondan sonra smm panele işine girin.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Bu işe girmeyi düsünuyorsanız elimde güzel marka bir alanadı var. Ben de gireceğim zaman bulamıyorum. Kafayı kullanirsanız güzel gelirler elde ediliyor.

haliluunal haliluunal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ağ ve bilgisayar sistemleri yö
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)
Panele girişte sözleşme varsa yasal ama yoksa tek şikayette güle güle

wmaraci
wmaraci

hakanozsoy hakanozsoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Meslek yok
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Yok herhalde neyse. Organik candır, organik baldır, ona yönelin az para sıfır kul hakkı.

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)
Önemli olan user zaten dünya masrafı var bu işin + geleceği yok benim görüşümce baksanıza herkes kendi panelini kuruyor bunu söylüyoruz fakat geleceği var diyoruz bir işi herkes yapmaya başlıyorsa rekabet çoktur ve tutmaz. Bir diğeri sosyal medyalar bu işe karşı tabikide. Nedemek birşey demiyorlar? Twitter paneli kullandım 2 sene. Kabul çok güzel para vardı 2013-2014 yıllarında o işte. Ama adam bir güncelleme yolluyor, bir api yolluyor bütün paneller elde patlıyor. Şimdi tekrar sormak istiyorum. Kurdunuz ettiniz milyarlar harcayıp sisteminizi oturttunuz ve yeni bir güncelleme geldi çalışan bütün paneller iptal oldu belki yenisi yazılana kadar 1 ay boş kalacaksınız. Kodlama bilginiz yoksa yeni paneli yazan arkadaş sizden 5000-10000 tl gibi paralar talep edicek. Hadi verdiniz diyelim ya 1 ay sonra yeni bi update ile bütün paneller tekrardan iptal olursa? (Nekadar güncellemeyle paneller patlasada bir kaç düzeltme ile geri toparlanabilir hale sokulabilir ama ilerleyen teknoloji ile o paneller tamamıyla çalışmaz hale gelecek)
+ Instagram konusunda ben para vermiyim kendi userimi kendim çekeyim derseniz proxy sizi yiyip bitiriyor. Biyerlerde tıkanıp kalıyorsunuz + sürekli proxy parasıda vermeniz gerekebilir. Bunlar yine ufak tefek sorunlar olabilir ama rakip çok hocam. Arkadaşların dediği gibi 13 yaşında çocuk scripti indire basıyor ftpden atıp mysql bilgilerini yazıyor yapıyor bu işi :) Sosyal medya uzmanlığı zaten bir mesleğe dönüştü. Yanlış bilmiyorsam okullarda bölüm olarak dal veren liseler vardı sanırsam... Büyük rakipler var artık ve işe seneler önce girenler. Daha da polemik yaratayım desem kız istemeye gittiğinizde babası ne iş yapıyorsun dediğinde instagramda takipçimi satıyorum diyeceksiniz :D (işin şakası tabi) tavsiye etmiyorum çok daha güzel projelere sermaye bağlanabilir. +NOT şuan olarak gelir sağlasada bir gün geldiğinde bu iş sizi sarmayacak diye düşünüyorum.
Sadece bilgi vermek amaçlı yazıyorum moraliniz bozulsun diye değil...
MRCBOX

kişi bu mesajı beğendi.

nicovevo nicovevo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad N** S**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 6, (%100)
Hizmet adı altında fatura keser %18 kdv sini öder, kazandığı paranında %20 gelir vergisinide öderse yasal olmayacak bir durum değil.

Zaten kullandığı userler için yasal uyarı koyuyorlar kesinlikle ANLAŞILMAYACAK bir dilde, yani kullandığı userlerda dava edemez.

Yasal olmayacak bir durum yok.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Gelecegi falan yok bu işin var diyenler 1 aydir bu işi yapan boş adamlardır 2013 den buyana yapan adam bile 30 dk sonra hiç takipçi gönderemeyeğinden korkuyorken bu neyin kafası anlamıyorum hepiniz işinin bitmesi instagramın 1 güncellemesine bakar ayrica 1 işi herkez yaparsa kim kimden ne satın alır bu işlerin gelecegi falan yok 2016 yilinda beri yapiyorum heryer panel panel adam gibi takipçi atabilen yok bu isi 1 ay duzgun yaparsin 2 ay musteriyi bekletirsin panel duzelecek diye kimse kimseyi kandirmasin
uonrl

kişi bu mesajı beğendi.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al