HuseyinAKKUS Öncelikle düzelteyim Ne sitesi acsin soyle ozaman cok biliyon madem değil Ne sitesi acsin soyleYİN ozaman cok biliyonSANIZ madem Yazım hatalarınızı mobil olmasına veriyorum o önemli değil ama ben SİZE bana SEN diye hitap etmenize izin verdiğimi hatırlamıyorum.

Gelelim cevabınıza öyle edu,gov gibi boş sitelerde profil adlarında vs site linki vs geçirme ile yada boş boş sitelerde tanıtım yazısı yazdırma ile olmadığı kesin bu 1

Şimdi 2'ye geliyorum. Konu sahibib arkadaşa mavi boncuk dağıtım aslanım sen bu site ile uçarsın mı diyelim,Yalan mı söyleyelim isterseniz ileride bizi mentionlasın bakalım hangimiz haklı imiş. Ne sitesi açsın sorusunun cevabı ise : Maalesef Türkçe bazlı hangi siteyi açarsa açsın sıkıntı "site" değil sıkıntı o sitenin alakalı olduğu Türk şirketlerin Adwords'ta TBM leri çok düşük tutarak reklam vermesi.

Ama derseniz ben öyle bir sektör buldum reklam verenler 10-20 TL veriyor en az. Hah işte gidin o siteyi açın belki bir ihtimal yükselirsiniz de o aylık aranma hacmindekilerden 1k sı sizi ziyaret ederde vs vs