eka7a adlı üyeden alıntı

Bindira diye bir para birimi mi var? Birinde olsa yazım hatası diyeceğim ama hepsini aynı şekilde yazmışsınız.

Herkes kendi kazancının vergisini ödemekle yükümlüdür. Siz yaptığınız satış toplamına göre vergi ödersiniz. Komisyoncu aldığı komisyon oranına göre vergi öder.

1 affedersin ama çok boş yapmışsın o kadar şeyin içinde bindira dediğimemi takıldın burda kurumsal konuşmaya gerek yok rel ortamda ne konuşuyorsam burdada odur.
2 burda çoğu kişi boş yapmış tamam %30 alabilir %50 de alabilir onlara kalmış bişe ama sadeceon da normal piyasada 20 liraya satılan bişeyi orda satığın zaman sana çok az bir ücret kalıyor ben ne anladım o işten bu yüzden dedimki piyasası 20 lira olan bişeyi üstüne komisyon katarak satışa sunun sadeceon komisyonunu aldığı zaman size gene normal piyasa değeri kalsın

online pazarlama kategorisinde taban fiyat ları var sanırsam 1k 20 liradan diye hatırlıyorum 1k yıda 20 liraya koyabilirsiniz 1k takipçinin ücreti kendi panelimde 65 kuruş :)
emeğin masrafın kurtarıyorsa normal piyasa değerini koy kurtarmıyorsa fazlası ile koy