wmaraci reklam
lidertakipci

SadeceOn Kazığı

38 Mesajlar 5.179 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

HuseyinAKKUS adlı üyeden alıntı

Ozaman sen %40 ver hocam.yakisir

Siz 9 TL'ye seo paketleri satmaya devam edin hocam isteyen %40 verir isteyen %400 alan memnun satan memnun.

Bugüne kadar hep ileri denedik.
wmaraci
reklam

eka7a eka7a openix.io Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 651
  • Beğeniler 109 / 313
  • Ticaret 2, (%100)

kadirilhan adlı üyeden alıntı

Biraz Konuyu hortlatıcam ama söylemek istedim :)
sadeceon üzerinde 10 bindira üstü ticaretlerim oldu hepsi satış idi toplamda 24 bindira oldu diyebilirim ve 24 bindiranın 19 bindirası geçtide diyebilirim güven açısından sistem güvenilir ama destek ekipleri ve yönetim çok kötü :) neyi napıcaklarını bilmiyorlar yani binevi şöyle büyük ticaretleriniz olucaksa fiyata %3-%6 komisyon ekleyin satığınız fiyata ve rahat güvenle ticaretinizi yapın bidaha belirtiyim destek ekibine işiniz düşmesin aman :D

Bindira diye bir para birimi mi var? Birinde olsa yazım hatası diyeceğim ama hepsini aynı şekilde yazmışsınız.

GAMSIZ adlı üyeden alıntı

Eğer vergiyi sadeceon üstleniyorsa %30 komisyon çok değil bence.

Herkes kendi kazancının vergisini ödemekle yükümlüdür. Siz yaptığınız satış toplamına göre vergi ödersiniz. Komisyoncu aldığı komisyon oranına göre vergi öder.

Openix.io | $9.90 PositiveSSL | $12.90 RapidSSL

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Bagzilari komisyon vermeye bayiliyor

Deneme

kadirilhan kadirilhan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek web yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 8 / 8
  • Ticaret 2, (%50)

eka7a adlı üyeden alıntı

Bindira diye bir para birimi mi var? Birinde olsa yazım hatası diyeceğim ama hepsini aynı şekilde yazmışsınız.

Herkes kendi kazancının vergisini ödemekle yükümlüdür. Siz yaptığınız satış toplamına göre vergi ödersiniz. Komisyoncu aldığı komisyon oranına göre vergi öder.

1 affedersin ama çok boş yapmışsın o kadar şeyin içinde bindira dediğimemi takıldın burda kurumsal konuşmaya gerek yok rel ortamda ne konuşuyorsam burdada odur.
2 burda çoğu kişi boş yapmış tamam %30 alabilir %50 de alabilir onlara kalmış bişe ama sadeceon da normal piyasada 20 liraya satılan bişeyi orda satığın zaman sana çok az bir ücret kalıyor ben ne anladım o işten bu yüzden dedimki piyasası 20 lira olan bişeyi üstüne komisyon katarak satışa sunun sadeceon komisyonunu aldığı zaman size gene normal piyasa değeri kalsın

online pazarlama kategorisinde taban fiyat ları var sanırsam 1k 20 liradan diye hatırlıyorum 1k yıda 20 liraya koyabilirsiniz 1k takipçinin ücreti kendi panelimde 65 kuruş :)
emeğin masrafın kurtarıyorsa normal piyasa değerini koy kurtarmıyorsa fazlası ile koy

wmaraci
wmaraci

eka7a eka7a openix.io Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 651
  • Beğeniler 109 / 313
  • Ticaret 2, (%100)

kadirilhan adlı üyeden alıntı

1 affedersin ama çok boş yapmışsın o kadar şeyin içinde bindira dediğimemi takıldın burda kurumsal konuşmaya gerek yok rel ortamda ne konuşuyorsam burdada odur.
2 burda çoğu kişi boş yapmış tamam %30 alabilir %50 de alabilir onlara kalmış bişe ama sadeceon da normal piyasada 20 liraya satılan bişeyi orda satığın zaman sana çok az bir ücret kalıyor ben ne anladım o işten bu yüzden dedimki piyasası 20 lira olan bişeyi üstüne komisyon katarak satışa sunun sadeceon komisyonunu aldığı zaman size gene normal piyasa değeri kalsın

online pazarlama kategorisinde taban fiyat ları var sanırsam 1k 20 liradan diye hatırlıyorum 1k yıda 20 liraya koyabilirsiniz 1k takipçinin ücreti kendi panelimde 65 kuruş :)
emeğin masrafın kurtarıyorsa normal piyasa değerini koy kurtarmıyorsa fazlası ile koy

Buna takılan sadece ben değilim. Forum kurullarında da Türkçe'yi düzgün kullanılması konusunda vurgu yapılmıştır.

Sadeceon üzerinde şimdiye kadar ne ürün sattım nede satın aldım, bundan sonrada düşünmüyorum. Burada komisyonu çoktu fazlaydı gibi tartışmalar alınan komisyonu değiştirmeyecek. Ortada gizli bir komisyon yok, her şey sözleşmede belirtilmiş ve satış yapan herkes bunu kabul etmiş. Satıcı sattığı ürün fiyatına komisyon oranını hesaba katmadan satıyorsa, bu satıcının hatasıdır.

Her şey apaçık ortadayken burada konu açıp tartışma ortamı sağlamak bunu değiştirmez.

Openix.io | $9.90 PositiveSSL | $12.90 RapidSSL

kadirilhan kadirilhan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek web yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 8 / 8
  • Ticaret 2, (%50)
eka7a hocam haklısınız özür dilerim hakkınızı helal edin.

hakan hakan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Mobil ödeme sistemlerinde sitelerden bağımsız ekstra komisyon alınıyor genel olarak risk komisyonu diyorlar buna sadeceon aslında %30 komisyon aldığını sitesinde her yerde belirtiyor. Mobil ödeme ininal ve taksiktli ödeme işlemleri için müşterilerimi oraya yönlendiriyorum. Yani baktığında firman yoksa bu ödeme methodlarını alman çok zor komisyon oranını bilerek ve göze alarak kullanılması gerekiyor bencede. Çoğu kişide ürünlerinin üzerine ekstra ücretler ekleyerek bu komisyonu müşteriye yansıtıyor mobil ödeme ile almak isteyen adam bunu önemsemiyor pek kendimden biliyorum :)

EmrahDD EmrahDD ☪ 𐱅𐰇𐰼𐰚𐰀𐰼 Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Freelance Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 173 / 146
  • Ticaret 32, (%100)
Bir de şart koşmuşlar sadeceon üzeri farklı bir platform arcılığı ile ödeme yapılırsa hesaplar askıya alınıyormuş.
Geçtiğimiz günlerde mt leri beni mobil ödeme için sitelerinden ürün linkler vereceğimi belirtti girip kontrol ettim o da ne %7 bir kesinti uyguluyorlar vazgeçtim mecburen

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al