Dostluk nedir abi ?

16 Mesajlar 2.688 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

blogesinti blogesinti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Google Ads.
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 82 / 71
  • Ticaret 31, (%97)
Dostluk nedir arkadaşlar ? Sanaldan tanıdığınız bir arkadaşınızla dost olabilir misiniz ? Ya da sizi görmese de hissettikleri ile tanıdığını sandığınız biri ile dost olabilir misiniz ? Saçma gelebilir de bu gece ben fena halde dertliyim. Blogumda da çılgınca bir yazı yazdım haykırdım...

Sizce nedir bu dostluk. Arkadaş ile farkı nedir ?

Anlatın bana.

wmaraci
reklam

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Dost ile arkadaş çok farklı şeyler.
Benim 10larca arkadaşım var fakat 2-3 dostum var.
Dost dediğinle herşeyini paylaşırsın herşeyi yaparsın sen neysen oda odur. O neyse oda sen.
Arkadaş dediğin ile mesafeli olursun.

Bende böyle.
aeSahin

kişi bu mesajı beğendi.

occipital occipital Öğrenci-Blog Yazarlığı... Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci-Blog Yazarlığı...
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 126 / 122
  • Ticaret 5, (%100)
Sanaldan tanışıp buluştuğum arkadaşım dostum kardeşim dediğim insanlar var :). Sanaldan tanışıp beni evimden kilometrelerce uzakta misafir eden dostlarım var. Eğer onu hissedersen dost olabilirsin.

• Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Google Ads.
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 82 / 71
  • Ticaret 31, (%97)
Sanaldan tanıştığım hatta -inci sözlük ' ten diyeyim- tanıdığım bir dostumla Sofya ' ya gittim onun yanına sırf onu görmek için. Benim için dosttur o. Çok iyi kaynaştık biz onunla. Oturduk biramızı içtik sigaramızı içtik beraber eğlenceli vakitler geçirdik.

Ben bu gece çok efkarlıyım dostlar. İçimde bir yara var sanki ne bileyim :(

wmaraci
wmaraci

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Manyakmısın bilader sen? Dostuyla güzelce bir vakit geçirdi diye efkarlanıyor. Adama bak ya keyiften kederleneni ilk defa görüyorum

HarunTURAN HarunTURAN www.hturan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Dostluk insanın kendine yakışanı giymesidir bence

• Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Google Ads.
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 82 / 71
  • Ticaret 31, (%97)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Manyakmısın bilader sen? Dostuyla güzelce bir vakit geçirdi diye efkarlanıyor. Adama bak ya keyiften kederleneni ilk defa görüyorum

Benim ona efkarlandığım yok. Yanlış anlaşılma olmuş. Dostluğu bahseden arkadaş sanaldan bahseden arkadaşa söyledim ben onu. Benimde sanaldan arkadaşım oldu dedim.

Anlatmak istediğim şey çok farklı. Dostların sana! kazık atınca çok kızarsın ya. İşte o mesele. !

Ek Olarak:

Harun TURAN adlı üyeden alıntı

Dostluk insanın kendine yakışanı giymesidir bence

Yaş kaç ?

sometimes sometimes Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 06.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 /
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Gerçek dostluk bu devirde nadir bulunuyor da demek istemiyorum. Hiç bulunmuyor. Ne zaman birine gerçek dostum desem her zaman bana karşı bir yanlışını ortaya seriyor. İnsanlar tanıdıkça daha da küçülüyor ve gözünüzden düşüyor. Dostluk öyle bir şeydir ki yaşamadan bilinemez.

Bana göre dostluk demek hep gülümsemek demek değildir. Beraberce bazen gülüp bazen ağlayabilmektir. Bazen aynı yolda birlikte yürümeyi başarabilmektir. Bazen de ona kolaylık olsun diye onündeki yolları açabilmek, bazen yağmurda şemsiyesini taşımayı bilmektir. ,bazen soğukta üstündeki paltoyu verebilmek.

Dostluk onun en ince sırlarını bilebilmektir. En mahrem anılarına ortak olabilmektir, acılarını sevincini paylaşabilmek, sevgisini anlayabilmek, öfkesini zaptedebilmektir. Bazen de karanlık gecelerinde onun yıldızı olup aydınlatabilmektır.
blogesinti

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Google Ads.
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 82 / 71
  • Ticaret 31, (%97)

sometimes adlı üyeden alıntı

Gerçek dostluk bu devirde nadir bulunuyor da demek istemiyorum. Hiç bulunmuyor. Ne zaman birine gerçek dostum desem her zaman bana karşı bir yanlışını ortaya seriyor. İnsanlar tanıdıkça daha da küçülüyor ve gözünüzden düşüyor. Dostluk öyle bir şeydir ki yaşamadan bilinemez.

Bana göre dostluk demek hep gülümsemek demek değildir. Beraberce bazen gülüp bazen ağlayabilmektir. Bazen aynı yolda birlikte yürümeyi başarabilmektir. Bazen de ona kolaylık olsun diye onündeki yolları açabilmek, bazen yağmurda şemsiyesini taşımayı bilmektir. ,bazen soğukta üstündeki paltoyu verebilmek.

Dostluk onun en ince sırlarını bilebilmektir. En mahrem anılarına ortak olabilmektir, acılarını sevincini paylaşabilmek, sevgisini anlayabilmek, öfkesini zaptedebilmektir. Bazen de karanlık gecelerinde onun yıldızı olup aydınlatabilmektır.

Sen varya kralsın..

occipital occipital Öğrenci-Blog Yazarlığı... Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci-Blog Yazarlığı...
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 126 / 122
  • Ticaret 5, (%100)
Dost birlikte ağladığın insandır. Çok şey yaşarsın abi. Geçer diycem geçmez çünkü sen onu dost bilmişsindir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al