@dogubaklaci İlgi alanım sadece. Bu konuda uzman değilim ama uzmanları olabildiğince takip etmeye çalışıyorum. Mete Atatüre'nin çalışmaları oldukça hoşuma gidiyor. Açıkçası bu konularda beyin fırtınası yapabilmek bile kolay iş değil. Daha doğrusu beyin fırtınası yapabileceğin insanları bulmak gerçekten çok zor. Bu ilgi alanı biraz nich diyebiliriz sanırım. Yok! ilgi alanı olan çok var ancak sadece belgesellerden öğrenen kişilerle de muhabbet 101 sınırından öteye gidemiyor. Ben bu konuda beyin fırtınası yapmaya sonuna kadar varım. Teorik fizikte de çok fazla dal var ancak parantez içerisinde kısmen genel başlıklarımı belirttim. Tabi o başlıkların dışında kalan herşeye de açığım.

@Mrtcn güzel bi arkadaşım daha oldu o zaman Python ilgi alanı olan. :)

@bekirbulut teşekkürler.

@ozan15 hoşbuldum. Güzell bir python'cu daha... Gittikçe çoğalıyoruz. Süper!

@Xdaapps teşekkürler hoşbuldum. Yakında dediğim gibi kriptoparalar konusunda detaylı anlatım sunacağım Youtube'da. Öncelikle blockchain'i anlatmayı düşünüyorum. Sonrasında diğer chain sistemlerini ve ico Erc20 Token'larını v.s işleyeceğim. Ancak bu video'nun hem kısa hem de blockchain'i 12 yaşındaki bir çocuğun anlayacağı dilde fakat aynı zamanda blockchain'i anlatırken ki kereken çalışma prensibini ve dolayısıyla çoğu insanın kafasını karıştıran terimleri de kullanmak istiyorum. Bu konuda bir önerin olur mu mesela? Eğer küçükte olsa bir cevap verirsen mini bir ayrıntıya gireceğim bu konuda ve olumlu olumsuz eleştirilerini isteyeceğim.

@Korkmaz fabrikalarda evet öyle. Biz de keyif 4.0'ı düşünüyoruz diyelim :D