freelance iş ilanları

MEDYABAYİM.COM | Sürekli Güncel ve Çalışan Servisler | Tüm Instagram Hizmetleri | Ana Bayi Farkı | 7/24 Canlı Destek

418 Mesajlar 149.664 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 150.304
ChivasRegalx
ChivasRegalx
31 26.484
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
lstbozum
smsonayhizmeti

Provider Provider Ana Sağlayıcı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 3, (%100)
SunDay siz kendinizi kandırın iyi günler ...

wmaraci
reklam

JTAjans JTAjans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 18 / 24
  • Ticaret 12, (%100)
Şimdi canlı desteğe bağlanıyorum. özellikle soruyorum diyorum ki bot olmayan hizmet hangisi aktif türk takipçi diyorum hepsi diyor bot yok bizde diyor. Sonra özellikle soruyorum diyorum ki 0.75 kuruş ile 2.40 kuruş arasında ne fark var hepsi aktif türk diyorsunuz diyorum. Data farkı var gönderim hızı farkı var diye yanıt veriyorlar.

özellikle 0.75 den şöyle 1 2 k göndereyim bakalım dedim. zaten siparişi 5k giriyorsun 10 k giriyorsun gelen 100 200 takipçi birde neredeyse tamamı bot.

Çocukmu kandırıyorsunuz hemşerim?

ersincayan ersincayan Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 10, (%80)
Türk servislerin başlığına Türk yazmaktadır. Bot servis yok bizde. Eskiden vardı onun da başlığında Bot yazıyordu.

0,75 lik servis şu an max 2,5K. 5K zaten giremezsiniz. Diğer servislerde Instagramın dataları patlatması yüzünden az gönderim yapmakta.

Çocuk kandırmıyoruz. Paneli kullanmayı bilmeyenler önce kullanmayı öğrensin sonra buraya gelip yorum yapsın.

Hepsi aktif türk takipçi söylemi ile ilgili bir ekran görüntüsü paylaşın ya da söylediğinize hak vereyim. Her servisin açıklamalarında detaylar yazmaktadır. Türk servisimiz S7 servisidir, ancak çok az gönderim yapıyor şu an.

P1 servisimiz şu an gönderim yapabilmektedir. Türk değil karışık datadır. Fiyatı 0,75 TL dir.

• Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 18 / 24
  • Ticaret 12, (%100)
hoca dün akşam ceylani mi öyle bir isimle canlı destekten biri bana cevap verdi. Soruyorum diyorum ki bot varmı yok. gelen takipçilerin yarısı %90 I BOT Onu diyorum ben Çocuk mu kandırıyorsunuz diye

wmaraci
wmaraci

ersincayan ersincayan Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 10, (%80)
Üzerine basa basa bot olmadığını söylüyorum. Bot takipçileri temizlendi zaten Instagramda.

Bu takipçiler, havuz sistemimize dahil olan userlardır. Bazı kişiler hemen bir fake hesap açıp havuza girebilmektedir. Kendi orjinal hesaplarıyla girmeyenler oluyor. Bot sandığınız userlar bu şekildekilerdir.

Bot user, programlarla oluşturulan userlardır. İsim soyisim profil fotografı gibi önceden hazrılanan bilgilerle otomatik oluşurur. Ancak Instagram algortimaları bu userların bot olduğu anlayabilir. Bu yüzden bu riske girmemek için bot user kullanmıyoruz.

Provider Provider Ana Sağlayıcı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 24 / 27
  • Ticaret 3, (%100)
ersincayan yalanı bırakın artık bot yok demeyin bütün takipçiler bot sistemninizden alımı kestim artık arkadaşın söyledigi gibi 100 200 kişi atıp iade veriyor ve bu süreç 3-4 saatte oluyor zaman kaybısınız sırf medyabayim kolay gelsin size.

• Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 18 / 24
  • Ticaret 12, (%100)
2010 Yılından beri bu sektördeyim. İnternette Girip Çıkmadığım Bir Mecra Kalmadı Herkesle İş Yaptım. Ama Böylesi Bir Yalan Daha Görmedim. Kardes m_celebii instagram hesabım bak şimdi gir bu hesaba yarı yarıya bot. Siz ticaret yapmıyorsunuz adam dolandırıyorsunuz resmen. daha hala bir hatalarını üsteliyorlar. 2 gün sonra burada döner kuzenim yazmışlar. yada sisteme kuzenim yüklemişler. aç bak hesaba. gizliliğinide kaldırdım. özürünü dile telafini et kapat konuyu hala ısrarla hatasını savunuyor.

instagram instagram Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 496
  • Beğeniler 142 / 119
  • Ticaret 170, (%97)
m_celebii hesabı için 148 takipçisi varken 2018-09-28 23:31:13 tarihinde gönderimlere başlamışsınız. Bir çok farklı servisten gönderim yapmışsınız ve şu an 5921 takipçiniz var.

Öncelikle bundan sonra, bu satış konumda yaptığınız iftiralara göz yummayacağımızı belirtirim. Kullanıcıların bot olmadığını ortağım iletti. Bu userların nasıl kazanıldığını da anlattı. Israrla bot diyorsunuz. Bot userlar bir kalıba göre oluşturulur. Kullanıcı adları vs benzer formattadır. Paylaşımları yoktur genelde sadece takip ettikleri vardır. m_celebii nın takip ettiklerine bakarsanız bot olmadığını anlarsınız.

Kalitesiz hesaplarla botu karıştırıyorsunuz. Profil resmi olmayan, ya da öylesine açılmış bir hesaba bot diyemezsiniz.

MedyaBayim takipçilerin çok kaliteli olduğunu mu iddaa etti size? Neyin özürünü dileyip neyi telafi edeceğiz açıklar mısınız?

Adam dolandırıyorsunuz tarzı iftiralarınız yüzünden;

qttqman038 kullanıcı adlı üyenin (JTAjans) üyeliği durdurulmuştur. 6.979 TL'lik bakiyesini 0539 875 4216 telefon numarasına iban paylaşması durumunda iade edilecektir.

onur1640, siz de yazabilir misiniz? Sizinle çalışmak istemiyoruz.

MedyaBayim bu sektörde uzun yıllardır hizmet veren panellerdendir. Kimsede Türk servisi yokken MedyaBayim Türk takipçi servislerini tüm piyasa kullanmaktaydı.

Son 3 gündür, Instagram taraflı sorunları bu piyasadakiler az çok bilip, anlayış göstermeye çalışıyor. Bu kadar emek verdiğimiz bir işte, bu tarz kabul edemediğimiz ithamlar altında kaldığımıza tüm samimiyetimle söylüyorum, üzülüyorum.

+ MedyaBayim'deki yer alan servisler sürekli güncellenmekte, duyurular ile müşterilerimize bilgi verilmektedir.
+ Her servisin ne kadar takipçi atacağının garantisi yoktur. Yani bir serviste 10.000 girdiğinizde 200'de atabilir. Bu durumda atmadığı tutar iade edilir. Oldu ki sistemsel bir hata oldu, iletmeniz durumunda manuel iade yaparız.
+ Sürekli yeni servisler eklemeye çalışmakta, servislerimizi güncel tutmaktayız.
+ Fiyatlarımızı piyasanın altında tutarak, müşteri memnuniyetini önem vermekteyiz.
+ Yüksek harcama yapan müşterilerimize ek indirim yapmaktayız. Bu konuda da adil bir uygulama yapıyoruz.
+ Canlı desteğe bakan 2 arkadaşımız, 2 servisleri kontrol eden, duyuruları güncelleyen arkadaşımızla toplamda 6 kişilik bir ekip, medyabayim'in en sağlıklı şekilde hizmet verebilmesi için çalışmaktadır.

MedyaBayim, her daim hizmet vermeye devam edecektir. Instagram'ın tüm kısıtlamalarına rağmen 1 adet bile takipçi gönderebiliyorsak aktif olacağız.

MustafaZahit MustafaZahit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** Z**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 15 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Nereden başlasam bilemedim. Arkadaşın ticaret puanına güvenerekten medyabayim'e deneme amaçlı 10 TL bakiye yükledim.
4 gün geçmesine rağmen 10TL'yi harcayamadım neden mi?
10TL ile 10 bin takipci almayı hedefliyordum fakat;
takipci siparişi veriyorum 50 takipci geliyor sistem paramın üstünü geri iade ediyor 2 saat sonra birdaha sipariş geçiyorum 100 takipci geliyor sistem para üstünü geri iade ediyor. 50 kuruş kuruş sipariş veriyorum 4 gün boyunca 10TL'yi bitiremedim halada bitiremedim çünkü tam 3-4 saat önce sipariş verdim henüz gelen giden bile yok. olumsuz puan vermemde ki bir diğer etken ise sabah 1000 takipciyi 0.70 kuruştan almıştım sonra dedim ki bunlar yine tam atmayacak ben siteye girip tekrar sipariş verim birde ne göreyim 1000 takipci 0.90 kuruş olmuş hemen canlı desteğe bağlandım dedim ki; takipci fiyatımı arttı ? canlı destek hayır bir artış olmadı dedi, bende bakın fiyat listesinde bile fiyatı değişti dedim kontrol etti fiyat hakkında bilgimiz yok diyor sonra bir kişiye sordurmuş güya kime sordurduysa oda fiyat artışı yok diyor ama biz satın alırken 0.90 kuruş üzerinden sipariş verebiliyoruz. yani kardeşim kısaca bunların kendilerinden haberleri yok kurmuşlar sistemi alan alır almayan eyvallah modundalar zaten bir canlı destekleri var düşman başına cevap vermesi bile kaba saba, sanki sevgiliyiz de bana trip atıyormuş gibi saçma sapan bir ruh halinde. ben denemelik 10 TL yükledim 10 TL ile pişman oldum siz 50 TL yükleseniz 1 ay harcayamazsınız :D hadi selametle.

iceridekibiri iceridekibiri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek smm
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
100 k için pmden fiyatlandırma alabilir miyim lütfen? memnun kalınırsa sipariş iki kere tekrar edilecek

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al