wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemiz 4 yıllık olmasına rağmen googleda çok kötü durumda

16 Mesajlar 1.989 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CokAsi CokAsi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

K4R4NI adlı üyeden alıntı

Merhaba ÇokAsi hocam

Biraz saçma gelebilir ama sitenizin teması çok güzel. İsim verebilir misiniz?

Opencart teması. tema bu

lastpavel adlı üyeden alıntı

bu zamana kadar siteniz iyi yerlerde değilse ciddi bir sorun var demektir. Tavsiyem işinin hakkını veren seo'cu bulun .

sitemizi ilk ben kurdum, asıl işim pazarlama, komşum bu firma. 1 yıl kadar yardımcı oldum arkadaşlara. Sonra kendi işimizden dolayı ilgilenemedim onlarla. Onlarda seocu bulup siteyi onlara vermişler. Benim kurduğumda opencart ile kurmuştum yine siteyi, 9. sıraya gelmişti konteyner kelimesinde. Daha sonraki seocular önce wordpress daha sonra prestashop ile 2 defa daha siteyi çevirmişler. Şimdi ben bu firmada yine pazarlamacı olarak işe başladım. Site seocuların elinde kaldı son 3,5 yıldır. Elime aldığımda konteyner kelimesinde 500'de bile değildi ve halen de değil tabi. Opencart kurdum tekrar, temayı ayarladım. Ürünleri sıfırdan ekledim.

WhiteRed adlı üyeden alıntı

Konteynercim.com, sıfır konteyner fabrikası, konteynerler üretir, özel konteyner tasarımları yapar. Ofis konteyneri, metropol kabin, konteyner ev, şantiye, ...

Description'a bak hacı :D

Seocu değilim dostum, bana senden isteğim title ve description'u tam olarak nasıl yazmam gerektiğini önerir misin?

Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için arkadaşlar.

Ücretsiz yazı fontları arşivim: https://yazifontlari.blogspot.com
wmaraci
reklam

kurumsaldatacom kurumsaldatacom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam önerim kendi kendinize kolayca yapabileceğiniz seo çalışmalarıdır Bknz: Seo Yol Haritası anlamadığınız veya takıldığınız bir nokta olursa ücretsiz olarak yardımcı olabiliriz.
CokAsi

kişi bu mesajı beğendi.

Kurumsaldata.com | Web Tasarım | Web Yazılım | Seo

CokAsi CokAsi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

kurumsaldatacom adlı üyeden alıntı

Hocam önerim kendi kendinize kolayca yapabileceğiniz seo çalışmalarıdır Bknz: Seo Yol Haritası anlamadığınız veya takıldığınız bir nokta olursa ücretsiz olarak yardımcı olabiliriz.

Çok teşekkürler. Şuanda başladım. Şimdilik Title, Description ve Keyword'leri güncelleldim, aynı biçimde kategorileri de güncelliyorum. Umarım bu kez düzgün oluyordur.
kurumsaldatacom

kişi bu mesajı beğendi.

Ücretsiz yazı fontları arşivim: https://yazifontlari.blogspot.com

muhendis26 muhendis26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek makina müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 53 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
biraz seo lazım

wmaraci
wmaraci

oykudemirel oykudemirel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, SEO çalışması kapsamlı bir çalışmadır. Yazılımsal kriterler, iç backlink yapılanması, dış SEO, içerik stratejileri hepsi bir bütün olarak ele alınmalıdır.
Dilerseniz web sitenizi ücretsiz olarak analiz edip sizi bilgilendirebiliriz.
Şu an hali hazırda SEO hizmeti vermeye devam ettiğimiz Levent Hastanesi "özel hastane" anahtar kelimesinde ve daha bir çok kelimede zirvededir. Bunu google'da kontrol edebilirsiniz.
SEO hizmetimiz hakkında bilgi almak için http://websitesimark.com/iletisim/ sayfadaki irtibat bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Veya dediğim gibi sitenizin incelemesini yapıp size ücretsiz olarak bir rapor sunabiliriz.

Bu arada web site hızınızı kontrol ettiğimde mobilde yüksek ancak masaüstünde çok düşük olduğunu gördüm. En az 90 ve üzeri olmalı. Bu konuyu da dikkate almalısınız.
Kolaylıklar

farego farego WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek idari işler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 93 / 92
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında ben seocu olmasam bile buradan öğrendiklerimi baz alarak (açtığım konulara bakabilirsiniz.)

Solar aydınlatma ve solar lamba anahtar kelimelerinde birinci sayfadayım. Diğerinde 2. Sayfadayım o da reklamlar var diye.

Ve son 2 aydan beri neredeyse makale girmiyorum.

Solargezi.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al