wmaraci reklam

Yeni Alan Adım ve Projem Hakkında

11 Mesajlar 1.090 Okunma
wmaraci reklam

iFurkan iFurkan Webmaster Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)
Arkadaşlar selam.
Biraz önce yeni bir alan adı kaydettim, severek ve beğenerek aldım açıkçası.
Aklımdaki proje sadece blog değil özellikle forum düşüncesiyle aldım.

girisimcikafalar.com

Sizin fikrinizi de almak istiyorum. Blog + forum iyi gider düşüncesindeyim.

Edit: Kendim makale yazarıyım. Bu yüzden içerikten yana sorunum yok, günlük özgün 4 - 5 makale +300 kelimelik girebiliyorum.

wmaraci
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
İlk etapta forum açmanızı tavsiye etmem. Eğer açacaksanız blog sayesinde büyük bir ziyaretçi kitlesi oluşturduktan sonra forum açım derim.

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)

sworks adlı üyeden alıntı

İlk etapta forum açmanızı tavsiye etmem. Eğer açacaksanız blog sayesinde büyük bir ziyaretçi kitlesi oluşturduktan sonra forum açım derim.

Evet, önce blog sonrasında forum düşünüyorum.

mert47 mert47 Seversin... Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Akademik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 559 / 158
  • Ticaret 2, (%100)
Keyifli bir konu olduğu kadar bir o kadar da zor bir konudur. Girişimcilik dendiği zaman ülkemizde sadece KOSGEB desteği ile işletme açanlar gelmektedir. Ancak girişimcilik aynı zamanda bir özelliktir.

Öncelikle blog olarak başlamanızı bende tavsiye ederim. Ancak, ne tarz içeriklere yer vereceğiniz büyük önem taşıyor. Bunun haricinde çok yazarlı bir web sitesi olmanızı tavsiye ediyorum. Yer verilirse bende ara sıra yazılarımla destek olabilirim.

Bir sosyal ağ kurmanızı özellikle tavsiye ederim. Facebook gruplarını bu konularda çok önemli buluyorum. Yakaladığınız kitleyi oradan tanımak ve yolunuzu şekillendirmek önemli bir şans.

Şimdiden başarılar dilerim.

fmoyuncusu.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)

mert47 adlı üyeden alıntı

Keyifli bir konu olduğu kadar bir o kadar da zor bir konudur. Girişimcilik dendiği zaman ülkemizde sadece KOSGEB desteği ile işletme açanlar gelmektedir. Ancak girişimcilik aynı zamanda bir özelliktir.

Öncelikle blog olarak başlamanızı bende tavsiye ederim. Ancak, ne tarz içeriklere yer vereceğiniz büyük önem taşıyor. Bunun haricinde çok yazarlı bir web sitesi olmanızı tavsiye ediyorum. Yer verilirse bende ara sıra yazılarımla destek olabilirim.

Bir sosyal ağ kurmanızı özellikle tavsiye ederim. Facebook gruplarını bu konularda çok önemli buluyorum. Yakaladığınız kitleyi oradan tanımak ve yolunuzu şekillendirmek önemli bir şans.

Şimdiden başarılar dilerim.

Yorumun için teşekkür ederim. Aklımda güzel işler var, eminim ortaya iyi bir proje çıkacak. Dediklerini dikkate alacağım, iyi forumlar.
mert47

kişi bu mesajı beğendi.

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
Pek hayal ettigimi anlatamaycagim ama tasarim karikatur gibi olsa size ait iki figur olsa vr acaciginiz konular bu iki figurun konusmalari gibi olda cok guzel olur diye dusunuyorum bir ara kanal d miydi koca kafalar vardi onun gibi falan isde :) ...
iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

Webfaresi.net Beklerim

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)

ümitünal adlı üyeden alıntı

Pek hayal ettigimi anlatamaycagim ama tasarim karikatur gibi olsa size ait iki figur olsa vr acaciginiz konular bu iki figurun konusmalari gibi olda cok guzel olur diye dusunuyorum bir ara kanal d miydi koca kafalar vardi onun gibi falan isde :) ...

Üstat beynimi yaktın be :) Ama anladım ne demek istediğini. Evet iki adet maskot bu konuda bana yardımcı olabilir :)

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Ne yazık ki olmamış çünkü girişimcilik sektöründe Türkiye’nin en büyüğü olan alan adının yan sanayisi gibi duruyor. (bkz: girisimcikafasi.com)

.

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

Ne yazık ki olmamış çünkü girişimcilik sektöründe Türkiye’nin en büyüğü olan alan adının yan sanayisi gibi duruyor. (bkz: girisimcikafasi.com)

:) yorumunuz için teşekkür ederim fakat insanlara gaz vermekten başka bir fikir veremeyen bir siteye dünyanın en büyüğü diyemiyorum ben bunu bildiğim ve savunduğum için düşünerek aldım :) teşekkür ediyorum yorumunuz için.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

iFurkan adlı üyeden alıntı

:) yorumunuz için teşekkür ederim fakat insanlara gaz vermekten başka bir fikir veremeyen bir siteye dünyanın en büyüğü diyemiyorum ben bunu bildiğim ve savunduğum için düşünerek aldım :) teşekkür ediyorum yorumunuz için.

Hocam Dünya değil Türkiye dedim :). GK’yı içerik olarak takip ettiğim söylenemez açıkçası. Yalnızca bilinirlik ve hit konusunda değerlendirme yapmak istedim :). Size başarılar dilerim.

.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al