hocam bu lookdengi.info sitesiydi bir zamanlar,
yaşım şuanda 18 ama o zaman 15'di internette para kazanma derdindeyim bu siteye denk geldim ki hemen kapıldım siteye günlerce uğraştım ve sınır olan 7000 Rubleye geldim her şey güzel gidiyor 300TL (o zaman) kazanacaktım bu ana kadar her şey güzel umutluyum...

dediği sınıra geldim 7000 ruble yaptım emek vererek saatlerce uğraştım artık parmaklarımı hissetmiyordum kod yaz enter de kod yaz enter de vs. vs.

uğraş dur sınırı geçtim ödeme talebi göndericem Hooooppp: 40 kişi referansla üye yap,

300TL için ve hep 300TL kazanmak için değer mi? "DEĞMEZ Mİİİ :) "

hemen işe koyuldum Facebook grupları Whatsapp grupları derken yaklaşık 2 ay sonunda ki o zaman kadar hem referans topluyor hem kod yazıyordum tam 35,000 ruble yapmıştım 1.500TL kazanma hayali ile ki 40 referansı topladıktan sonra yazı geldi ödeme yöntemi diye,

ben hemen Yandex Cüzdana üye oldum giriş yaptım bilgilerimi girdim cüzdan numaramı verdim ve bekledim ödeme gelmesini 1 hafta diyordu 1 hafta oldu yok 2 hafta oldu yok tabii o zamanda ben her gün girip puan yapıyorum yine bir 2 ay geçtikten sonra 80,000 rubleyi tamamlamıştım ve bunun sevincini yaşarken aynı zamanda youtubedan videolar izliyorum kazananlar var ama kazanmamışlar yalandan video çekip referans alıyorlar kazanmak için,

benim toplam 5 ayımı ve 15 yaşında ki bir çocuğun UMUTLARINI çaldılar, 80k rubleden sonra ertesi gün hesabım silindi siteden :/ :/ :( :(

bunu okut arkadaşlarına.
TAMAMEN GERÇEK VE BAŞIMDAN GEÇEN OLAYDIR.

Didimedya , RoboticProgram , atakde , mrtrclb