ne uretımı anlmıyorum arkdaş benm ılçemde bende dahıl fındık uretımı var bır tane zengın ı çıkıp fındık la ılgılı urunelr uretelım deyıpde ış yerı açmıyor bu ırılı ufaklı kımse yapmıyor bı bakkal bı market kahvehnelerde lokanta cart curt hayvan bıle aypmaz hale geldık rahatlıkdan kucucuk ılece olmamıza rağmen bır gece donen para lar çok buyuk oldu soylenıyor kı bunu bızzzat en yakınızm babam - dayım soyluyor çunkı onlarda akşam olunca eve vve evın rızkını kahvede harcıyor ben bunu daha once yazdım taşlandım uretım denın ce akla çın gelır japonya gelır bak baaklım onların paraları neden değer kaybedıyor hadı bız hıç urfetmıyoruz bu adamlar dunyaay uretıyor bu adamların durumu nu goz onune alın ama sokmuslar kafanıza uretmıyoruz dıye sankı seker fabrıkalarında hıç ıse gıtmeden emeklı olanları sgkdan emmeklı olanalrı sız aranıyosunuz da ben geçmısı hıç ozlwmıyorum aksıne dahada ılerı gıtmek ıstıyorum ve bunu yapacak kışılerınde şu anda ıktıdarda oldunu dusunuyorum cebınde 3 bnlık telefonla aylık 40 tl faturalı hattı cebınde tesbıhı sevgılısıyle cafelerde caya 3-5 yı bayılıp uretmıyoruz demek yerıne ben neden bukadar boş beleş harcama yapıyorum demıyorda hemen sıze gosterılıne hedefe doğru saldırmanızı sağlıyolar sublımınal olarak bu zamanl beynızızde sızın kendı dusuncenızmış gıbı algılıyosunuz
lutfen tartışmaya çekmeyın beğenemdınız kısımları eleştırebılırısnız.son bısı

Pentegon WS Rothschild ailesi (Çinin yukselısı 15 yıl)
TRUMP ARABISTANI TEHDIT ETTI