2011 yılında açmış olduğum Youtube hesabıma sanırım 2014 senesiydi adını değiştirmeden video içerikleri oluşturmaya başladım
. İlk başlarda kendimi denemek için oluşturduğum videolar daha sonra bir amaca sürükledi beni kanal linkim aşağıdadır https://www.youtube.com/channel/UCm9_GcOES5MCSt6NSezWSng
Bilgi içeren videolar oluşturup Youtube kullanıcılarına sunuyorum. Çoğu zaman az olan izlenmeler moralimi bozuyordu. Daha sonra alıştım aldırmaz oldum. Ama moralimi yine bozan birşey vardı işten çıkıp yorgun halde saatler bazen günler harcadığım videom izlenmiyor bir iki saatte hazırladığım binlerce izleniyordu. Onada alıştım daha sonra Youtube 1000 abone ve 4000 saat izlenmeyi getirdi. 4000 saatim vardı ama 997 abonedeyken gereken süre dolmuştu. 1000 i geçtim birkaç saat sonra şuan 4000 abonelerdeyim ama para kazanma aktif değil ve yaptığım geri bildirimlere cevap gelmiyor. 7 8 ay geçti hiç ses yok. Youtube bir yerde yazmış Haziran sonuna kadar gönderilen tüm incelemeler tamamlandı diye. Benim o incelemem hazirandan aylar önce başladı ama hala bitmedi. Saygılar...