wmaraci reklam
lidertakipci

MEDYABAYİM.COM | Sürekli Güncel ve Çalışan Servisler | Tüm Instagram Hizmetleri | Ana Bayi Farkı | 7/24 Canlı Destek

418 Mesajlar 141.441 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 138.610
sessos
sessos
30 23.949
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
advertseo
wmaraci reklam

instagram instagram Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 496
  • Beğeniler 142 / 119
  • Ticaret 170, (%97)

MustafaZahit adlı üyeden alıntı

Nereden başlasam bilemedim. Arkadaşın ticaret puanına güvenerekten medyabayim'e deneme amaçlı 10 TL bakiye yükledim.
4 gün geçmesine rağmen 10TL'yi harcayamadım neden mi?
10TL ile 10 bin takipci almayı hedefliyordum fakat;
takipci siparişi veriyorum 50 takipci geliyor sistem paramın üstünü geri iade ediyor 2 saat sonra birdaha sipariş geçiyorum 100 takipci geliyor sistem para üstünü geri iade ediyor. 50 kuruş kuruş sipariş veriyorum 4 gün boyunca 10TL'yi bitiremedim halada bitiremedim çünkü tam 3-4 saat önce sipariş verdim henüz gelen giden bile yok. olumsuz puan vermemde ki bir diğer etken ise sabah 1000 takipciyi 0.70 kuruştan almıştım sonra dedim ki bunlar yine tam atmayacak ben siteye girip tekrar sipariş verim birde ne göreyim 1000 takipci 0.90 kuruş olmuş hemen canlı desteğe bağlandım dedim ki; takipci fiyatımı arttı ? canlı destek hayır bir artış olmadı dedi, bende bakın fiyat listesinde bile fiyatı değişti dedim kontrol etti fiyat hakkında bilgimiz yok diyor sonra bir kişiye sordurmuş güya kime sordurduysa oda fiyat artışı yok diyor ama biz satın alırken 0.90 kuruş üzerinden sipariş verebiliyoruz. yani kardeşim kısaca bunların kendilerinden haberleri yok kurmuşlar sistemi alan alır almayan eyvallah modundalar zaten bir canlı destekleri var düşman başına cevap vermesi bile kaba saba, sanki sevgiliyiz de bana trip atıyormuş gibi saçma sapan bir ruh halinde. ben denemelik 10 TL yükledim 10 TL ile pişman oldum siz 50 TL yükleseniz 1 ay harcayamazsınız :D hadi selametle.

En başından başlasaydın keşke. Keşke ticaret puanını gerçekten dikkate alıp acaba bende mi hata var diye düşünseydin...

4 gündür Instagram kaynaklı sorunlar var. Takipçi servisleri stabil çalışmıyor. Yahu hala bu sorunu bile bile neden anlamıyorsunuz?

10 tl ile 10bin takipçi atmayı hedeflemek çok güzel. Herkesin hedefi olmalı tabi de insan bir sorgular nasıl atabilirim ki? Düz mantık, 1 tl ve altındaki servislerin toplam maksimum sayıları 10k yı bulursa ve her servis tam olarak atarsa ancak mümkün. Ki servisler bunu sağlamıyor ki.

4 gün boyunca emin olun iyi harcama yapmışsınız, iyi takipçi atmışsınız. Ha biraz paraya kıysaydınız s13 ve s14 servisleri ile 20-30k atabilirdiniz.

1.000 takipçiyi 75 kuruştan 90 kuruşa çektik neden mi? Çok fazla sipariş girilmişti erisin sipariş girişleri azalsın diye. Lakin yine azalmadı servisi komple kapattık. E şimdi ne olacak biliyor musunuz, o servisi 5 tl den açacağım, az sipariş girilecek servis açık kalacak.

Bak şimdi arkadaşlar, gerçekten bu işleri anlamıyorsunuz. Gerçekten bihaber fikir yürütüyorsunuz. Piyasadan haberiniz yok burada gelip 10tl ile 10k takipçi atmayı hedefledim diye laflar söylüyorsunuz.

Sert çıkışıyorum neden mi? Bu bizim satış konumuz. Ve sürü halinde birbirinizin gazına gelip atıp tutuyorsunuz. Bilip bilmeden atıp tutan, karşılığını alacaktır.

wmaraci
reklam

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 496
  • Beğeniler 142 / 119
  • Ticaret 170, (%97)

iceridekibiri adlı üyeden alıntı

100 k için pmden fiyatlandırma alabilir miyim lütfen? memnun kalınırsa sipariş iki kere tekrar edilecek

Şu an medyabayimi kullanarak 1 gün içerisinde yaklaşık 20k takipçi gönderebilirsiniz. Bunun da maliyeti yaklaşık 25 - 30 TL yi bulabilir. Manuel gönderim yapmıyoruz, zaman zaman manuel takipçi kategorisini açıyoruz ancak şu an kendiniz servisleri kullanarak giriş yapabilirsiniz.
Enes65532

kişi bu mesajı beğendi.

karakartal36 karakartal36 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Crypto Trader
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 41 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
Yaklaşık 1 yıldır bu piyasada satış yapmaktayım. En az 25 30 panel ile çalıştım. Küçük küçük başladım ve sürekli büyüdüm. Şuan kendi panelim var çok şükür. Bu büyümemde en büyük pay MEDYABAYİM'e aittir. Kullandığım panellerde şuana kadar MedyaBayim kadar kaliteli takipçi servisi olan panel görmedim. Kendi panelime takipçi çektiğim tek panel MedyaBayim'dir. Şu son 1 haftada tüm paneller sorun yaşadı bence bunu totale vurmak doğru değil. Şuan güncellemeden sonra çoğu panel hala bot takipçi satışı yapıyor ve attığın takipçi 3 gün sonra toplu düşüyor. Ama MedyaBayim'in kendi kullandığım servisleri aktif takipçi göndermekte. Yani düşüşler sistemsel değil kişisel buda takipçi alan adamın bildiği birşeydir. Tekrar ediyorum 1 yıldır aktif çalıştığım paneller içinde özellikle takipçi servisi konusunda MedyaBayim'in eline su dökecek panel yoktur!
instagram Enes65532

kişi bu mesajı beğendi.

GencoDogan GencoDogan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
servisler çok ucuz ve hızlı tebrikler :)
anlık gonderimler mevcut teşekkürler medyabayim :) <3

wmaraci
wmaraci

fotohasandavetiye fotohasandavetiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Davetiyeci
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
üye oldum deniyorum bakalım. deneyimlerimi paylaşırım.

Sesa64 Sesa64 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
2k takipci aldım 1.5k geldi 1 gün sonra 300 takipci kaldı. Mükemmel hizmet doğrusu.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 496
  • Beğeniler 142 / 119
  • Ticaret 170, (%97)
2k takipçi girişi yaptığınızda servisin o anki durumuna göre atabileceği maksimum datayı atar ve size 1.5k atmış. Bunda herhangi bir sorun yok.
1 günde 1.5k dan 1.2k düşüş olması anormaldir. Sipariş numaranızı DM'den ya da medyabayim üzerinden canlı destek / ticket aracılığı ile iletirseniz inceleyelim. Sorun bizden mi kaynaklanmış ya da daha önce başka şekilde takipçi aldıysanız oralardan mı düşüş olmuş bakalım.

Yaptığınız yorumlarda lütfen kullanıcı adınızı, sipariş numaranızı da ekleyin ki inceleyip işlem yapabilelim. Ben şimdi Sesa64 bu yorumuna nasıl bir işlem yapabilirim?

Sesa64 Sesa64 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Sizden başkasından almadım. Forumda gördüm sitenizi aldım ve şikayetimi de foruma yapıyorum. Dmden gönderiyorum siparis numaramı.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 496
  • Beğeniler 142 / 119
  • Ticaret 170, (%97)
Siparişiniz iptal edilmiş, bakiyeniz geri yansımıştır.

okanokcu72 okanokcu72 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Batman
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Web siteye erişemiyorum sebebi nedir ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al