Çok güzel bir konuya imza attın hocam. 1 TL yine iyi. Başka sitelerde adamlara 60 kuruşa yazdırıyorlar makaleyi. Yanlış anlaşılmasın 1 TL olmasını savunmuyorum ama adamlar 60 kuruşa yazdırıp, 2 TL 'ye satıyor.
+ Eee noldu?
- "Biz profesyonel bir firmayız."

Sadece isim yapmış olmaları tercih edilmelerini sağlıyor. Yani görüyoruz adamları, 1 TL'ye yazdırıyorlar üzerinden komisyon kazanıyorlar. İki üç reklam veriyorlar sağa sola, üzerinde bir düzenleme yapmadan teslim ediyorlar. Ben zamanında 100 kelimesini 50 kuruşa yazardım. Sırf ihtiyacım olduğu için. Allah'ıma binlerce şükürler olsun ki, şu an daha iyi kazanıyorum.

Kesinlikle dediklerinize katılıyorum hocam. Taban fiyatın 1,5 TL olması gerekiyor. He, düşük fiyata iş alıp makaleleri tekrarlanan cümlelerle yazanlar da var. Millet memnunsa, buna diyecek bir şey yok.

Sözüm meclisten dışarı

Demem o ki, komisyon mantığıyla para kazanmaya çalışan arkadaşlar yapmayın etmeyin. Millet üzerinden para kazanmayı bırakın. 1 TL'ye yazdırıp, 2 TL'ye satmayın. İnsanlar da emek veriyor. Saatlerini harcıyor belki..

Bu güzel konu için teşekkürler hocam, minnettar oldum cidden. Gönül gözüyle bakmışsın konuya, helal olsun.