Düzenleme: Domain süresini 1 yıl daha uzattım 70 tl ödeyerek. Siteyi net 300 TL'ye bırakıyorum.

Site Adresi: Ciddi alıcılar Ö.M
İstenilen Fiyat: 300 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Adsense eklenmedi.
Sitenin Kategorisi: Eğitim, üniversite.
Günlük Tekil Hit Sayısı: Veriler aşağıda
Site Analiz Bilgileri: Analitik aşağıda.
Satışa Hosting Dahilmi?: Hayır.
Banlı Olduğu Sponsor: Yok.
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok.
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Wordpress.
Özel Notlar: Açıklamam aşağıda.

Neden bu siteyi açtım?

Yks sisteminin ilk açıklandığı hafta direkt iyi bir domain kapıp kendim işletmek istedim. Her makalesini özgün ve dikkatli şekilde ayarlayıp tüm temel SEO ayarlarını yaptım. Konu resimlerini hepsi özel olarak PS programından hazırlayıp logo bastım ve tasarımları %100 özgün ve uyumludur. Test konularına özel toggle efektli cevap görüntüleme ekledim. Twitter hesabı vardır.

Neden satıyorum:

İlk makaleyi 16.10.2017 son makaleyi 14.01.2018'de yayınladım ve sonra eğitimimden dolayı ilgilenemedim. Tam da meyvesini veriyordu. Fakat resimlerinden makalelerine kadar özgün içerik girmek beni yordu. Üstelik ÖSYM sitesinden tek tek test pdflerini kendi siteme her soruyu bir resim olarak ekleyip altlarına cevap eklemek beni hayli yoruyordu.

Sitenin durumu ne?
Geçen gün baktığımda hostingimin süresi bitmiş ve 5-6 gün kapalı kalmış site. Memleketten evime döner dönmez (bu akşam) namecheap hostingime taşıyıp tekrar açtım siteyi.

Son makaleyi girdikten sonra takribi 8 ay kadar hiç elimi sürmeden günlük 60-190 kişi giriyordu siteye. Sınav sonucunun açıklandığı gün (sanırım) 884 kişi girmiş siteye. Yani elimi sürmeden meyve veren bir proje oldu bu fakat şu an eğitimimin yoğunluğundan dolayı bu siteyi idare edemicem. Aslında satmayıp kapanmışken açmayacaktım ama o kadar emeğe yazık olacaktı. Alıcı çıkmazsa hiçbir şey yapmadan hevesimin gelip tekrar başlamayı bekleyeceğim. Çünkü sınav sistemi her sene tekrarlayan bir şey. Çok uzun oldu, grafiklere geçelim.


Not1: Sadece analitiğe değil gördüğünüzdeki el emeğine de değer biçmenizi rica ederim.
Not2: Gelen tekliflere göre siteyi satıp satmama hakkımı saklı tutarım. Siteden kaynak çalımı için adres istemeniz vicdanınız kalmış, hayırlı akşamlar.
Not3: 14.10.2018 tarihinda domain süresi doluyor.

Google analitik