Dipnot : Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. ilgili rakam üzerinden %18 KDV eklenerek onarım yapılacaktır.

TELEFONUNUZDA GÖRÜNTÜ VAR İSE SADECE DIŞ CAM KIRIK İSE SADECE DIŞ CAM DEĞİŞİMİDE YAPIYORUZ BUNU BELİRTEREK SADECE CAM DEĞİŞİMİ FİYATI İSTEYEBİLİRSİNİZ.

İPHONE MODELLERİ

İphone 5 / 5S Ekran Değişimi : 210 TL ( Orijinal Ekran ) - 120 TL ( A Kalite )
İphone 6 Ekran Değişimi : 290 TL ( Orijinal Ekran ) - 160 TL ( A Kalite )
İphone 6 Plus Ekran Değişimi : 375 TL ( Orijinal Ekran ) - 160 TL ( A Kalite )
İphone 6s Plus Ekran Değişimi : 190 TL ( A Kalite )
İphone 7 Ekran Değişimi : 450 TL ( Orijinal Ekran ) - 200 TL ( A Kalite )
İphone 7 Plus Ekran Değişimi : 550 TL ( Orijinal Ekran ) - 230 TL ( A Kalite )
İphone 8 Ekran Değişimi : 360 TL ( A Kalite )
İphone 8 Plus Ekran Değişimi : 395 TL ( A Kalite )

SAMSUNG VE DİĞER MARKA/MODELLER İÇİN KONU ALTINDAN FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ.

WMARACI DIŞI TELEFON GÖNDERMEK İSTEYENLER İÇİN SKYPE ADRESİMİZ : [COLOR="Black"]computer_doctor89[/COLOR]

[B]BİZİ TERCİH EDEN MÜŞTERİ YORUMLARI
[/B]

tayfunTR adlı üyeden alıntı

İphone 7 Ekran değişimi yaptırdım, gercekten cok basarılı ve ilgili bir arkadaş tesekkür ederim kendisine

Kobiwebajans adlı üyeden alıntı

iphone 6 ekranı yaptırıldı uygun fiyat ve temiz işçilik için teşekkrü ederim.
güvenilir arkadaş gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

ulukaya adlı üyeden alıntı

1 Adet iphone 6 ekranı değiştirildi arkadaş baya ilgili. Tavsiye ederim. Hediyeler için teşekkürler

aksoy adlı üyeden alıntı

Iphone 6 ekranı tamamen kırıldı hatta camı baya kazıdık, Apple gönderdik değişim için 1500 TL istediler, tesadüfen arkadaşın konusunu gördüm, fiyatı uygun olduğu için denemeye karar verdim, açıkçası çok da bir şey beklemiyordum, orijinal taktırdık sağolsun üzerine hediye kırılmaz cam da takmış, görünü çok iyi kullanımı aynı eskisi gibi, çok memnun kaldım kargo ücreti yok, fiyat oldukça makul, kalite A+++++, karasız kalan varsa umarım yardımcı olmuşumdur, tekrar teşekkür ederim, hayırlı işler

JoEN adlı üyeden alıntı

iphone 5S orjinal ekran değişimi yaptırıldı. Sağolsun kasadaki sıkıntıyı da bedelsiz düzeltti. Memnun kaldık, teşekkürler.

missaydogdu adlı üyeden alıntı

İstanbul'da hiçbir telefoncuda bulamadığım ekran vardı ve en iyi şekilde tamirini yaptı. Kendisine anlayışı ve verdiği emek için teşekkür ediyorum. Ekran değişimlerinde herkese önderiyorum. :)

emrezsy adlı üyeden alıntı

İki adet cep telefonu tamiri işi için anlaştık. Çok ilgili bir arkadaşım. Her aşamasında cihazlar ile ilgili bilgi verdi. Ayrıca ufak hediyeler içinde çok teşekkür ederim :) İşini iyi yapan saygı duydugum bir arkadaş. Yakında bir telefon daha göndericem. İyi anlaştık :)

opojo adlı üyeden alıntı

2 adet tel yaptırıldı. 1 şarj mak. 2 kulaklık hediye etmiş saolsun. hayırlı işler.kolay gelsin.

elvet adlı üyeden alıntı

iPhone 6 ekran değişimi yaptırıldı ilgili bir arkadaş tavsiye ederim

arsarys adlı üyeden alıntı

Sony Xperia X şarj soketi değiştirildi. Tedarikçisinden kaynaklı bir gecikme oldu ancak hemen bize geri bildirim yaptı. Gecikme oldu diye saat 23:35 te telefon ile uğraştı ve skype üzerinden bilgilendirdi. Teşekkürler [MENTION=68324]ComPuter_DoctoR[/MENTION]; An itibari ile yorum yazarken gördüm tekrar mesaj atmış bir sıkıntı olup olmadığını kontrol etmek adına onun içinde ayrıca teşekkür ediyorum.

sarfom94 adlı üyeden alıntı

Arkadaşa 6s tamir yaptırdım.İlgi alakası için teşekkür ediyorum.

Hussein adlı üyeden alıntı

Cep telefonu ekran değişimi yaptı.Hızlı hizmet kaliyeli iş öıkardı.Çalışmanın her adımında bilgi verdi çalışmanızı tavsiye ederim kesinlikle memnun kalacaksınız.

bigfish adlı üyeden alıntı

Iphone 5s ekran ve kamera değişikliği ile yolladım. Sağolsun çok ilgilendi. Kameramın bozuk olmadığını dürüstçe söyledi ve ücretsiz bir şekilde onardı. ekranı yapılmış bir şekilde tarafıma gönderdi. Hiç söylemeden ekran koruması takmış ve yanında kulaklık göndermiştir. Böyle güzel ve ilgili bir satıcı. Kendisine çok teşekkür ederim. Bundan sonra telefon yapımında kendisini çok rahatsız edicem belli ki :)

LORD01 adlı üyeden alıntı

ekran değişimi yapıldı güvenilir anlayışlı bir arkadaş teşekkürler.

MafyamOnline adlı üyeden alıntı

HTC One M8 cihazım için ekran ve kasa değişimi yaptırıldı.Kargoya verip aldığım süre boyunca çok ilgilendi sağolsun. Artık telefon işlerimiz için buradayız teşekkür ederiz elinize kolunuza sağlık.