wmaraci reklam

Öss nedir düşünceleriniz.

5 Mesajlar 973 Okunma
smmexpress

HaydarSahinn HaydarSahinn yazilimca.org Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 61 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar ben 9.sınıf öğrencisiyim Anadolu Teknik okuyorum.Öss ye şimdiden hazırlanıyorum zaman olursa gelecek seneyede çalışacam fakat bilmediğim bir sınavda başarılı olamayacağım çok açık...Bu yüzden bana sınav işleyişini lys1 lys2 3,4 falan var anlamadım o olayı...Sorular ne tarzda gelir hangi bilgi ister nasıl çalışmalıyım...Sayısalcıyım bu arada...bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum hangi üniversite falan...(bu arada önereceğiniz üniversiteler adı şanı olan puanı yüksek olan olursa sevinirim bu saaten başladık çalışmaya bakalım puan inşallah fazlasıyla yeter.)

wmaraci
reklam

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)
öss kalktı öss'yi unut önce :D

normal derslerine çalış , sınav sistemini zamanı gelince öğrenirsin daha erken senin için.

HaydarSahinn HaydarSahinn yazilimca.org Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 61 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

SefaUygun adlı üyeden alıntı

öss kalktı öss'yi unut önce :D

normal derslerine çalış , sınav sistemini zamanı gelince öğrenirsin daha erken senin için.

hocam şimdiden çalışmaya başlamalıyım yüzbinlerce rakiip hedef marmara boğaziçi itü...

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)

turkishseeder adlı üyeden alıntı

hocam şimdiden çalışmaya başlamalıyım yüzbinlerce rakiip hedef marmara boğaziçi itü...

Temelin nasıl ?
Pratik Zekan Var Mı?
7/24 ders çalışacak kadar sabırlı ve dayanıklı mısın ?
Matematiğin nasıl ? Her türlü matematik problemlerini çözebilir misin ?

Bu soruları cevapla önce ve eksiklerini gör.

---------

Kendine güveniyorsan sorun yok , ama hayatında sadece ders çalışmak olacak üniversiteden mezun olana kadar.

Ayrıca Bilgisayar Mühendisliği diyorsan , çok çok iyi bir matematiğin olması lazım yoksa çok zorlanırsın üniversitede.Bence matematiğe iyi kas.Boş zamanlarında sürekli problem vs çöz.

Birde düzenli çalış , çok istiyorsan ve gerekeni yaparsan kazanırsın merak etme.

YGS'yi felan düşünme şimdiden dediğim gibi Sayısal derslere önem ver ve düzenli çalış , olay biter :)

Kolay gelsin.

wmaraci
wmaraci

hopisu hopisu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Kars
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
ya bırak kardeşim şimdiden çalışmayı,ergenliğini yaşa,bu yaşlarının tadını çıkar.Ben liseyi bitirdikten sonra 4 yıl ara verdim,1 yıl sınava hazırlandım ve istediğim yeri kazandım.Eğer üniversiteyi okumayı gerçekten istiyorsan,ne zaman olursa olsun kazanacaksın istediğin bölümü.Ama şimdi kendini sorularla boğma,okuldaki normal derslerinle ilgilen.Bir öğretmen olarak önerim budur.

cografyahane.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al