Konu için tartışmaya gerek var mı? Ben Müslümanım dinimiz de de kadın yani dişi yuvayı kurar diye tabir ettiğimiz yemektir,temizliktir olsun erkek de kadını korumak ve geçimini sağlama durumu vardır iş bölümü gereksiz olmasa da olur olsa daha da iyi olur kadınlar açısından bu adam 8 saat çalışıp para kazanıyor sen gidip ona yardım ediyor musun hayır ? Sen günde 3 saat temizlik yaptım diye erkekler birşey yapmıyor eline bulaşık almıyor falan gibi davranmak yanlış bir davranış bana göre bazen bazı şeyler için fedakarlık yapmak gerekir evlilik öyle basit iş değil. Bana kalırsa kadın erkek çalışmalı. Ev çocuksuz iken hafta da iki kez temizlikçi tarafından temizletilmeli veyahut kimin işi daha hafif ise ona ait olmalı evin işi kadını erkeği yok kim az çalışıyor daha az enerji harcıyorsa o yapmalı yorulan kişi dinlenmeli yani bu insandan insana değişen bir durum kadın köledir algısı yaratmayın lütfen kimse kimseye köle muamelesi yapmaz kadın hizmet eder diye de birşey yok kadının dinimizdeki işlevidir ev işi. ... Konu uzatılır fakat tartışmaya gerek yok bence müslümanlar bu şekilde cif türk Malı değil zaten neden kullanıyorsunuz? Neden yaptıklarına şaşırıyorsunuz?