lostyazilim

Bir cevap yazmak zor değildir

7 Mesajlar 1.019 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SERJOY SERJOY SEO Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 192 / 194
  • Ticaret 26, (%100)
Forumda yaşadığımız bir durumdan bahsetmek istiyoruz. Bir iş tarafımızdan soruluyor dakikalarımızı hatta saatlerimizi harcayıp ilgileniyoruz ancak iş yaptırma konusunda net karar için gün içinde dönüş yapılacağı söyleniyor ve film burada başlıyor. Farklı farklı insanlardan günlerdir dönüş bekleniyor ve adam yerine konup iki satır cevap alamıyoruz .

Böyle insanlar yarın bir gün kendi müşterilerine neler yapar sizce ?

Lütfen biraz iş ahlakımız olsun ki Wm Aracı ticareti dipdiri olsun
MehmetMasa dogubaklaci samibey

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dogubaklaci dogubaklaci Kodlarla Anlatma Sanatı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 250 / 240
  • Ticaret 3, (%67)
Adamın birine 3 tane demo site yapıp yolladım 2 haftadır arıyorum açmıyor mesajlarıma cevap vermiyor. Gerçi forumdan beni bulmuştu mesaj sayısı 1 idi trade uygulasak dahi umurunda olmaz adamın

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
örnek kısa dialog:
bot ile ilgili detayları alabilir miyim?
vs vs. şu kişiye 200 tl para verdim, eksik yaptı
site attı inceledim, botu atarsanız inceleyip yapılacaklara göre size fiyat vereyim
-fiyat ne cıkar ortalama?
+en düsük 100 cıkar(yarısından cogu eksik)
-fiyat yuksek bir turkce bot 50 tl
temiz küfür ile birlikte tel alıorum, müsait ortamda olsam benide küfüre sokucak :)

okadar inceleme sonunda başımıza gelene bak stress oluorsun ister istemez

MultiAnaliz.com

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
Bende yazmak istedim 🙂 adamın birine apk uygulama projesi için anlasiyorsun detaylar felan herşey sorunsuz nezaman teslim edeceğini söylüyor. En geç bir hafta içinde diyor. Odemeyi yaparsanız hemen baslayacam haftaya cuma uygulama sizde olur dedi . çok güzel dedim ödemesini 1 saat içinde yaptım. Cuma gününe 2 gün var soruyorum uygulama ne durumda cevap veriyor . Sorun yok en geç cuma günü sizde olur 🙂 Perşembe akşamı soruyorum bitme aşamasında yarın cuma dan sonra teslim ederim diyor . Cuma , Cumartesi , pazar oldu usta proje ne durumda diye soruyorum bu gece sabahlayacam bitecek sabah teslim ederim diyor 🙂 Pazartesi , Salı oldu usta projeye nezaman biter 10 günü geçti dedim . Verdiği cevaba bak çok sık boğaz ediyorsun bitirmeye çalışıyoruz diyor. Ve 1 saat sonra mesaj atıyor PC çöktü tüm veriler gitti . İstiyorsanız paranızın bi miktarını yani %30 unu geri iade edeyim e gerisi diyorum onunda ilerleyen zamanda veririm diyor . Sonra codecanyon da bu proje zorla aldirttim . Birkaç yerini Türkçe yapım verdi 100 TL lik bir işe 600 TL vermiş oldum yani dedim . Allah seni bildiği gibi yapsın insanı kanser edecek cinsten yaratıklar. İş alanlar olduğu kadar iş verenlerde mağdur oluyor maalesef.
MehmetMasa Disco

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.cepradyom.com/
wmaraci
wmaraci

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
suskun üzerinize alınmayın hocam, sizin kaderinizi yaşayan yukarda anlattıgım şahıs ve diğer dolandırılan müşteriler 1 kez dolandırıldıgı yetmior daha ucuz iş peşinde 2. belayı arıyolar, baştan düşman gibiyim bazılarıyla ************** gözüyle bakıyorlar dev.lere **************dan geçilmiyor. can sıkıcı bi durum cidden 2 taraf için.
suskun

kişi bu mesajı beğendi.

MultiAnaliz.com

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
Yeninesil44 kesinlikle katılıyorum size doğru söylüyorsunuz.

http://www.cepradyom.com/

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)
Herkes içini dökmüş bende yazayım bari. Ben öyle sizin gibi isim vermek istemiyorum adamın adı Cuma Karip. :) Benden bir script satın alıyor. Ücretin yarısını verebileceğini diğer yarısını da 1 ay sonra vereceğini söylüyor. Scriptlerimi uzaktan kapatabildiğim için kabul edip yarı ödemeyi alıyorum. Tarih verdiği süre gelince ödeme gelmiyor. Verdiği tarihten bir gün sonrası siteyi kapatıyorum. Anında ulaşıyor(uzaktan kapatabildigimi sanırım bilmiyordu) xx tarihte göndereceğini söylüyor ancak o tarihte de ödeme atmıyor. Kavga dövüş yarın ödeyeceğim deyip. Bir şekilde açtırıyor yine ödemiyor. Sonrasında da bu pişkin pişkin vermiş olduğum ücretin 1,5 aylık kadarını alabilirsin gerisini iade et vesaire diyor. Ben bu adamı bir araştırıyorum. Adam her forumda ************** olarak nam salmış. Harcadığım zamana yazık.
suskun MehmetMasa thenameless

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al