wmaraci reklam
lidertakipci

İçerik Hırsızlarına Karşı Yapılabilecekler!

17 Mesajlar 2.311 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Onur07 Onur07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)
Eklentinin adı işte RSS Footer . Evet çıkarabilirsin . :D

wmaraci
reklam

taspinardizayn taspinardizayn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

Onur07 adlı üyeden alıntı

Eklentinin adı işte RSS Footer . Evet çıkarabilirsin . :D

Çok sağol onur.

Bu arada tartışmayı uzatmak istemem fakat Büşra Şahin adlı yazardan yayınlamamı istediği bir cevap var sizlere direk aktarıyorum:

Merhaba ben sözü geçen yazıların yazarı. Yorumları okudum ve gerçekten güldüm. Ben gazetecilik okuyorum ve aynı zamanda bu işi yapıyorum yani bu işin dersini almış ve nasıl yapılacağını çok iyi bilen biriyim.

Bunu sitenizdeki yazımın tıpa tıp aynısına bakarak görebiliriz. Yazılarımın hatta hiç kimsenin yazısının hiç bir şekilde uygunsuz olarak kopyalanmasını ve ya çalınmasını tasvip etmiyorum. Ki kopyaladığınız yazı tipi, renklerine kadar en ufak ayrıntısına kadar aynısı

Dahası da var araştırma yapacağınız yerde siz nasıl oluyorsa bana hırsız muamelesi yapıp çamur atabiliyorsunuz. Ben asla ve asla hiçbir yazımı başka sitelerden almıyorum emeğe saygım var yani. Ben ve yazar arkadaşlarımız birçok siteden araştırma yapıp kendi düşüncelerimizi paylaşıyoruz.

Lütfen birilerine savurduğunuz çamurları cebinizden çıkarmadan önce karşınızdakini iyi tanıyınız.

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
http://wmaraci.com/forum/arama-motoru-optimizasyonu/tynt-iceriginizi-koruyun-backlink-kazanin-14493.html İnceleyiniz
taspinardizayn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

Çok Teşekkürler bu biraz daha iyiymiş. Siteye girince farkettim ki üyeliğimde var :) kullanmaya başlayacağım

wmaraci
wmaraci

Gerilim Gerilim www.giyse.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1919
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Tarayıcında Javascript kapattığında hepsi Pasif.Çalmak isteyen her türlü çalar.

Giyse.com - Giyim Moda, Ayakkabı, Çanta ve Aksesuar Online Alışveriş

Emreee Emreee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Mesajlar 564
  • Beğeniler 160 / 115
  • Ticaret 0, (%0)
Konu saçma sapan yerlere gelmiş. Kardeşim konunu çalan varsa, konun devamlı başka sitelere yayınlanmasını istemiyorsan sana 2 tavsiyem var.

1- Ya bu işi bırak :) (siteler üzerinde çalınmayacak birşey yok. Sen ne yaparsan yap hikaye..)
2 - Yada gördüğün sitenin iletişim bölümünden kaldırılmasını veya alıntı kaynağını belirtmesini iste.

Kaldırıp yada altına alıntıdır yazması kendi insafına kalmış birşey olacak!

Konuyu uzatmanın bir anlamı yok. Görende rus kızlar için kavga ediyorlar sanacak :)

• Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 52 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

Emre adlı üyeden alıntı

Konu saçma sapan yerlere gelmiş. Kardeşim konunu çalan varsa, konun devamlı başka sitelere yayınlanmasını istemiyorsan sana 2 tavsiyem var.

1- Ya bu işi bırak :) (siteler üzerinde çalınmayacak birşey yok. Sen ne yaparsan yap hikaye..)
2 - Yada gördüğün sitenin iletişim bölümünden kaldırılmasını veya alıntı kaynağını belirtmesini iste.

Kaldırıp yada altına alıntıdır yazması kendi insafına kalmış birşey olacak!

Konuyu uzatmanın bir anlamı yok. Görende rus kızlar için kavga ediyorlar sanacak :)

Konu çalınan yazılardan çarpıtılıp kendi siteme ve yazarlarıma yapılan saldırı haline dönmüştür bir kaç kişinin yorumuna bakarsanız. Bu tür yorumlara verilecek cevabımız ve gösterilecek kanıtlarımız her şey ortadadır.

Kesinlikle tamamiyle önüne geçilicek bir mevzu değil. Veya mevzu rus kızlarıda değil (!) . Sitemde yazılan, emek gösterilen veya dünyanın her yerinde yapılan emek hırsızlıklarına karşı gereğinden fazla karşı olan biriyim. Asla ve asla hakkımın peşini bırakmam. Bu konu ufacık bir kelime dahi olsa hakkımı ararım :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al