wmaraci reklam
lidertakipci

Backlink mi almalıyım Organik Hit mi? Neye dikkat etmeli?

11 Mesajlar 1.394 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bladekardes bladekardes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 293
  • Beğeniler 80 / 36
  • Ticaret 9, (%89)
Merhaba,

Elimde bir bütçe var organik hit için ayırdığım. Backlink paketi aldım zaten, lakin organik hit için okumalar yaptığımda herkesin kötülediğini gördüm. (Paket satın almayı planladığım site)

Bu arada 12 site için bahsediyorum, tek site değil. Ve zaten bir backlink paketi de aldım birkaç gün önce. Organik hiti de 3 aya yayarak çok azar azar yollamayı planlıyordum. Sizce, organik hit alınmalı mı? Bunun yerine backlink mi alınmalı? Backlink alırken neye dikkat etmeli?

wmaraci
reklam

alexbaysu alexbaysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 18 / 90
  • Ticaret 21, (%100)
Hem organik hit diyorsunuz hemde para ile satın almayı düşünüyorsunuz. İkisi arasındaki mantık çelişkisini sizde farkedebilirsiniz kolaylıkla. Organik hit almanıza gerek yok. Backlink paketide almanıza gerek yok. Özgün içeriklerle, sayfa içi linklemeyle içeriklerinizden organik hit çekebilirsiniz.
ciplakyazar

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Ben Google'ın bu organik hit dedikleri yapay ziyaretleri salladığını hiç sanmıyorum.

O zaman tüm siteler bütçelerine göre sıralamada yukarı çıkardı. Birisi 10,000 organik hit aldı diyelim. Bütçesi olan kurumsal bir site de 100,000 aldığında ortada rekabet falan kalmazdı. Herkes bütçesine göre sıralama elde ederdi.

bladekardes bladekardes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 293
  • Beğeniler 80 / 36
  • Ticaret 9, (%89)

alexbaysu adlı üyeden alıntı

Hem organik hit diyorsunuz hemde para ile satın almayı düşünüyorsunuz. İkisi arasındaki mantık çelişkisini sizde farkedebilirsiniz kolaylıkla. Organik hit almanıza gerek yok. Backlink paketide almanıza gerek yok. Özgün içeriklerle, sayfa içi linklemeyle içeriklerinizden organik hit çekebilirsiniz.

Kurumsal site :)

wmaraci
wmaraci

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)

alexbaysu adlı üyeden alıntı

arkadaşın dediğine katılıyorum. Kurumsal site bile olsa içine bir blog bölümü açar, faydalı bilgiler girerek hit alırsınız. Backlink alacaksanız paket şeklinde almayın, kategorinize yakın kaliteli sitelerden (özellikle yerel haber siteleri) tanıtım yazısı veya banner alabilirsiniz.

Şimdi tövbe zamanı..

PowerKing PowerKing Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gamu™
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 14 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
İkisinden de uzak dur.

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
ben olsam organik hit yerine 100 makale alırım her birisi gerçekten iyi kalemler olan kişiler hepside 1000 kelimelik sonra bunların hepsini site için linklerdirme yapardım suyunu çıkarmadan sonra zamanlardım her gün 2 tane olacak şekilde o sıra kendimde makaleler yazmaya devam ederdim makale arama derdim olmazdı 50 gün sosyal medya kitle oluşturmaya çalışırdım en sonra olarakta sağlam forum değil ama alexa 10 bin altı sitelerden tanıtım yazılarınıda cila diye alırdım yeterde aratar bile :)
ciplakyazar Guness

kişi bu mesajı beğendi.

Webfaresi.net Beklerim

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
ben diğer hizmetleri için tabii ki yorum yapmam yapamam onlarda lazım, ama bu paketimi kaçırmayın derim https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/linkwheel-backlink-100-organik-hizliindex-backlink-50-tl-536097.html

sancar sancar Seo'nun bi tık ötesi. Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo - Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 16 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Organik hitte ,backlink paketleride siten için gerçek anlamda faydalı olmaz istersen siteni inceleyip sadece etkili makale başlıklarını söyleyebilirim. Makaleleride yazar arkadaşlara yazdırırsın.
Çöp backlink paketlerini ve sahte organik hitleri bitireceğiz :)
ciplakyazar

kişi bu mesajı beğendi.

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
Merak ettiğim şu ,A ürünü ile ile ilgili bir blogspotda kendi siteme bu ürünü tanıtan bir link eklersem faydası olur mu .Ben A ürününü satıyorum blogspotta/forum bu A ürünü ile ilgili .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al