Öncelikle her cevap için teşekkürler her birini zevkle okudum lakin 3 oda için hala bir çok fikire ihtiyacım var :D

grsy adlı üyeden alıntı

Paranız varsa projeksiyonla sinema odası oluşturabilirsiniz.

Hocam Teşekkürler Tavsiyeniz için biraz bütçemi aşabilir artı olarak da pek sinema gibi bir hobim yoktur :)

zizanet adlı üyeden alıntı

1+1 eve kiraya çık
bulunduğun evi kiraya ver

Hocam küçüklükten beri büyük evi alıştığımdan 1+1 de daralıyorum yineden teşekkürler :)

wmprx adlı üyeden alıntı

Bir odada inek bitane odada da tavuk besleyebilirsin

:D :p

KralFx adlı üyeden alıntı

bir odayı ofis olarak kullan hocam. Ofis ortamı olursa insan daha bir gayretli çalışıyor sanki. Ev ortamında bazen çok fazla oyalanılabiliyor

Hocam salonun tamamı ofis gibi ev olmasına rağmen müşterilerin oturacağı sandalyelere kadar halletim geriye kaldı 2 oda :laugh:

webisyo adlı üyeden alıntı

Kullanmadığın odaları kiradan düş :D

:D

reklammahallesi adlı üyeden alıntı

Merhaba, isminizden de anladığım kadarıyla yazılımla uğraşıyorsunuz. Size tavsiyem odalarınızdan birini web işleriniz için ofis haline getirebilirsiniz. Diğer odanız için de duvarlara büyük bir tane deniz manzarası posteri ve yanında sevdiğiniz kitaplardan oluşan bir kitaplığın verdiği rahatlığı inanın bilemezsiniz :D

Ah çok haklısınız güzel bir fikir ofis olarak kullandığım bir oda mevcut lakin huzur odası tarzı bir şey yapılabilir.

Phantaso adlı üyeden alıntı

Bir odayı sinema odası yapardım diye düşünüyorum. Sinema ses sistemi, siyah perdeler ve bir projeksiyon. Puf koltukları da eklemek gerekiyor :) her gün mısır ve kola eşliğinde güzel filmler izlenebilir :P

Hocam yukarı da belirttiğim gibi harika ve yapılabilecek güzel bir şey arkadaşlar veya yanlız başına ama ben o puf koltukta uyurum herhalde film vs izlemem :laugh:

BertuğErdem :D Hocam bizim şehir de erasmus öğrencileri Kenyalı, Etiyopyalı arkadaşlar olduğu için pek dediğiniz gibi olmayabilir :D