Tanıtım yazısı ve footer link satın almak için aynı anda yüzlerce sitenin yer aldığı Akua Bilişim panelinden yararlanabilirsiniz. Zamandan ve paradan kazanç sağlayarak en iyi hizmeti sağlamak için çalışan deneyimli ekibimiz ile günde onlarca siparişe yetişebiliyor ve müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz.

Nasıl çalışıyor?
Akua Bilişim ürünlerinden satın almak için, sipariş formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçmelisiniz. Daha sonra ürün bedelini banka hesaplarımızdan herhangi birine yatırmalısınız. Bu işlemin ardından ödeme bildiriminde bulunarak işleminizi hızlandırabilirsiniz.

Tanıtım yazıları ne kadar süre yayında kalır?
Yayınlanan tanıtım yazıları en az 1 sene yayında kalmaktadır.

Footer link ve tanıtım yazısı fiyatları nelerdir?
Kataloğumuzda yer alan sitelerin 1 yıllık tanıtım yazısı yayınlama fiyatı ile 1 aylık footer link fiyatı aynıdır.

Katalogda yer alan sitelerin adreslerini nasıl öğrenebilirim?
Site adreslerini öğrenmek için destek ekibimiz ile online olarak görüşebilir ya da iletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

Sitelerin istatistikleri ne kadar güncel?
Kataloğumuzda yer alan site bilgilerini olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz. Ancak site adını öğrendikten sonra tekrar kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

Reklam bannerları nasıl tasarlanıyor?
Ekibimizde görev alan kişiler tarafından siteniz incelenip PSD olarak banner tasarımınız yapılıyor.

Özel banner tasarımı yaptırmamız mümkün mü?
Özel olarak isteğe göre banner tasarımı yapmaktayız. Banner tasarımı yaptırmak için bize reklam vermenize gerek yok. Tasarladığımız bannerı daha sonra da kullanabilirsiniz.

Bannerlar nasıl teslim ediliyor?
Hazırlanan bannerlar PSD ve PNG formatlarında size ulaştırılıyor.

Site Adresi: Akua Bilişim