tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

Elit Film derken bir yapım şirketini düşünerek mi almışlar acaba? Kafamda deli soru işaretleri olmaya başladı. Ya da en elit filmleri eklerler diye mi düşünmüşler? Vizyonumu genişletin, lütfen.

Trabzon61 adlı üyeden alıntı

Bence firma adı olarak düşünmüşlerdir. Elit film akılda kalıcı ve markalaşacak bir alan adı .

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

En fazla 15 TL veririm :)

WebDost adlı üyeden alıntı

hocam şirket adı gibi

hdizleyelim adlı üyeden alıntı

aynen öyle değişik bir isim :)

fbyazilim adlı üyeden alıntı

14 TL Veririm hocam :laugh:

yb79 adlı üyeden alıntı

Söz ettiğiniz iki domain de değersiz.elitfilm'i 14 bin tl'den satışa koyan kişi istediği fiyatı talep edebilir.14 milyon dolar da isteyebilirdi.
Sonuç olarak o domainin değeri ne 14 bin tl ne de 14 milyon tl.
Bu tarz konu başlıkları çok olduğu için örnek de vereyim iyi anlaşılsın.
sdgjkgjkskjjkjs.com u satın alıp satışa 100 milyon dolardan koyabilirim, kim karışabilir?
Bu domain'in değeri var mı yok, ben ise 100 milyon dolar istiyorum.Sen 200 isteyebilirsin.
Bu yüzden satış fiyatlarına bakmayın..

ermaneray adlı üyeden alıntı

boşa giden para olmuş maalesef 1 yıl sonra ne demek istediğimi anlarsın

AdaletinSesi adlı üyeden alıntı

Bazı domainleri görüyorum jeneriklikle hiçbir alakası yok (jenerik olmayan bazı domainlerde çok değerli olabilir) ama xxx.xxx tllerden satılıyor ve satıldıkları fiyatı hiç haketmiyorlar. Bence bu kadar pahalı domainlere hiç gerek yok. Domaini domain yapan yapılacak projedir. Sizin domainde bu anlamda yapacağınız projeye göre değerli olabilir.

haber58 adlı üyeden alıntı

Firma adı gibi duruyor. Youtube gibi çeşitli videoların eklendiği çok ziyaretçi çeken bir site olma ihtimali zor.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler fakat düşündüğünüz gibi film sitesi olarak domaini kullanmayacağım, domain akılda kalıcı olsun diye satın aldım. Elit ve film birleşimi sayesinde seçkin filmler seçme filmler tarzında bilinç altına mesaj verse yeterli , projem ise önerdiğim ve sevdiğim tavsiye filmler üzerine olacağından böyle bir alan adı aldım sizce uygun değil mi?