theredor adlı üyeden alıntı

Domaini alarak parayı çöpe atmış olduğunuzu düşünüyorum. Bir anlamadınız gitti şu pahalı domainlerin yan sanayisini alınca iyi bir şey yaptığınızı düşünmek. Domain %90 ihtimal ile bir kaç yıl önce reglenmeyen bir film sitesine ait ve reglenmediği için firma domain'i boşa düşürüyor ve site sahibine yüksek rakamlarda fiyat çekiyor.

Bunu çok defa yaşadım. Bir film sitesi açmıştım ve domain'i yıllık yerine aylık kiralamışım. Siteye de yüzlerce içeriği ekleyip zamanlayıp bırakmıştım ve siteye baktığımda domain uçmuş ve firma 2 bin TL fiyat çekmişti.

Merhaba yan sanayisi olsun diye almadım ki aklımda ki projeye uygun olduğu ve boş olduğu için aldım yani 14 bin tl yazdığı için almadım hocam
Sizce elitfilmler birşey anlam ifade etmiyor mu? Yani mesela en güzel seçme film tavsiyelerinin bulunduğu bir site olsa ( film izleme sitesi değil ) akılda kalıcı bir domain olmaz mı sizce ? Biliyorum içerik önemli ondan yana sıkıntı yok zaten ama benim istediğim kulak aşinalığı ve akılda kalıcı olması ve söylediğinde yanlış yazım yapılmaması cünkü tavsiye film sitesi olduğu için kulaktan kulakağa gezecek bir proje