wmaraci reklam

Yahu Ters Giden Bir Şey Var! ??

38 Mesajlar 4.564 Okunma
smmexpress

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar önceki yazıda anahtar kelimem 2.sayfa 3.sırada diyordum şimdi düzeldi 1.sayfa 2.sırda tekrar :)

wmaraci
reklam

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
bende düzelen eden bir şey yok.Arkadaşlarımın teselli ve tavsiyeleri ile ayakta duruyorum...

İnsan lafta söyleyemiyor...

Ya sabır! Şeytana uymayalım bari

kasparow116 kasparow116 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)
Hitim 2 katına çıktı. Sağlam çalışma, her gün düzenli saatlerde içerik, site içi güzel linkleme, nrelate eklentisi kullanılarak bounce rate düşürülmesi gibi bir çok önlem almanız lazım.

Öğretmenlikte.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

kasparow116 adlı üyeden alıntı

Hitim 2 katına çıktı. Sağlam çalışma, her gün düzenli saatlerde içerik, site içi güzel linkleme, nrelate eklentisi kullanılarak bounce rate düşürülmesi gibi bir çok önlem almanız lazım.

Hocam gözünüzü seveyim. 1.5 senedir sağlam çalışma sağlam çalışma deniyor yaptırdık bir hevesle hatta zamana yaydık güzelce.Tek tek ince ince raporlar verildi,FB ta içerikler paylaşıldı reklamlar yapıldı.SEO eklentileri kuruldu,paravan bloglar oluşturuldu...Artık bu SEO ya filan güvenmiyorum ben.Daha doğrusu Google'a artık güvenmiyorum.Emin olun benim şaşkın olduğum nokta;

Yazıları alıntı olanlar beni bile geçiyor! Benim sitem özgün ama nedense geçiyor.Google'ın o yıllarını verip geliştirdiği algoritma aradaki koca farkı göremiyor mu yani?
kasparow116

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

sohbetclub sohbetclub Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek elk.teknisyeni
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Ben de seo çalışması yapmadım. Sadece ufak tefek belirli şeylere dikkat ediyorum. Hepsi bu. Bir de 500 tane edu, 1000 tane wiki tarzında şeylerin de siteye yarardan çok zarar getireceğini düşünüyorum. Ben Google'ın yerinde olsam bu tarz şeyleri uygulayan sitelerin hitlerini olabildiğince düşürürdüm. Hatta belki de bu penguen güncellemesinde etkilenenler bu bahsettiğim 500 veya 1000 tane backlink alan kişilerdir. Kim bilir. :)

Aynen dediginiz gibi hocam bu 500 bin gibi wiki vs tarzında çalışmalar yaptırdıktan sonra 1 senedir 1 sayfadan inmedigim kelimede bile geriledim.Tamamem katılıyorum lütfen arkadaşlar bu çalışmalara ragbet etmeyin zararını gören biri olarak uyarmak istedim..

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Tamam polemik filan yaratmayalım arkadaşlar.Bu işlerden ekmek yiyen arkadaşlarımız var...
kasparow116

kişi bu mesajı beğendi.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

sohbetclub adlı üyeden alıntı

Aynen dediginiz gibi hocam bu 500 bin gibi wiki vs tarzında çalışmalar yaptırdıktan sonra 1 senedir 1 sayfadan inmedigim kelimede bile geriledim.Tamamem katılıyorum lütfen arkadaşlar bu çalışmalara ragbet etmeyin zararını gören biri olarak uyarmak istedim..

Ben faydasını gördüm hocam wikilerin hatta forumda bir arkadaş konu açmıştı kendi wikilerinizi oluşturun diye ondan sonra kendim ekliyorum artık :)
kasparow116

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Arkadaşlar baştan söyleyeyim;

Amacım polemik yaratmak ya da insanları birbirine düşürmek değil.Lütfen eleştirirken şu paket kötü şunları sakın almayın,etmeyin filan demeyin.Bahsettiğim gibi bu işlerden ekmek yiyen arkadaşlarımız var.Kimse kimsenin rızkına manidar olmasın.Belki bilerek yazmıyorsunuzdur ki büyük ihtimalle öyledir ama yine de dikkatli olalım.Herkes fikirlerini belirtsin beyin fırtınası yapalım.Yok eğer reklam ya da yukarıda bahsettiğim olayları yapacaksanız lütfen konuya mümkünse yorum yazmayınız...

Saygılarımla...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al