Mrtcn adlı üyeden alıntı

Merak ettim, 550 - 600 Bin TL fiyat ile .net core yazacağınız bir kamu kurumundan ihale geldi önünüze ne yapıcaksınız? biz bu dili geliştirmiyoruz mu diyeceksiniz adam referans ile duyup gelmiş mesela

Seçim şansınız yok varsa baya büyük lüx, örneğin sistem tarafında bizde windows ve linux ayrımı yapmadığımız(yapamadığımız) gibi bence sizinde programlama dili ayrımı yapamamanız gerekiyor diye düşünüyorum.

--

Konuyu uzaktan takip ediyorum, çok ilginç yorumlar okudum kendimede pay çıkarttım.

Bu yüzden hepinize ayrıca teşekkür ediyorum.

550-600 bin ₺ bir iş geldiği zaman her türlü yapıcak hayır bu .net yapmıyorum diye vazgeçerse bu ben istemediğim dili yazmamdan çok kazanabileceği bir parayı elinin tersiyle itmek oluyor. Şimdi zaten ben o paraları kazanıyorum diyorsanız o zaman zaten bu tarz ikili didikleşme olmazdı. Aynı zamanda 18 yaşında bir şirket açmak vs bence hiç bir şey göstermiyor. Eğer para kazanmak istiyorsanız ve türkiyedeyseniz her dili bilip hep işi yapmak zorundasınız gerek frontend gerek backend yeri geldi ürün çekimine bile karışıcan sistem böyle. Sizinki biraz şey ben buyum ben bu kafayla giderim ama ahmet beyin dediği gib 4 5 sene sonra "ağa be" derseniz. Aslında birazda ben istediğim dilden başka yazmam şey kafası Hayaller paris eyfel manzarı ofis hayatlar 2+1 ofis :p