wmaraci reklam
lidertakipci

Referans Amaçlı Makale Yazacağım

9 Mesajlar 738 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yzalgan yzalgan WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 12.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Reklam Müdürü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar referans amaçlı 10 kişiye makale yazacağım p.m gönderebilir veya skype'den ulaşabilirsiniz.

İyi formlar :)

wmaraci
reklam

vampirav vampirav WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 32 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
Pm gönderildi
yzalgan

kişi bu mesajı beğendi.

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2230
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Merhabalar,

Pm gönderdim.
yzalgan

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
yer varsa bende alırım
yzalgan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

yzalgan yzalgan WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 12.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Reklam Müdürü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
tabi buyur Stores :)

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Merhaba hocam. Makalelerinizi incelemek isterim. :)
yzalgan

kişi bu mesajı beğendi.

emrehan08 emrehan08 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** I**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 37 / 21
  • Ticaret 13, (%100)
Pm atıldı
yzalgan

kişi bu mesajı beğendi.

tavsiyelist.com

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Makaleyi teslim aldım. Öncelikle makaleyi özel mesaj ile attı, maile atmasını isteyince .txt dosya şeklinde yolladı. Makalenin %50' si benim istediğim konuyla alakasız.

Makalede hiç anahtar kelime yok ve h2, h3, h4 taglarını da göremedim. Ayrıca yazıda aşırı derece de anlam bozukluğu ve yazım yanlışı bulunmakta. Sırf yazmak için yazılmış bir makaleydi. Kendinizi geliştirmenizi öneriyorum.

Teslim aldığım makale burada inceleyebilirsiniz:
Makale konusu= "pubg isim değiştirme"

Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PUBG, mobil versiyonu ile 10 milyon kullanıcıya ulaştı. Hem bilgisayar oyunu olarak hem de mobil olarak telefonlarda oynanabilen bu oyun bir hayatta kalma savaşı.

Oyunda herkese ait bir isim var oyuna başlarken belirlenen, Fakat bu ismi koyduktan sonra, ileriki günlerde bu ismi değiştirmek isteyebilirsiniz. Peki bu durumda ne mi yapacaksınız ?

Mobil İçin : ilk PUBG Mobile'yi açın, daha sonra görev menüsündeki "Eğitim Görevi" adlı alandaki görevleri tamamlamaya başlayın. 10. seviyedeki görevi tamamladıktan sonra size hediye olarak bir isim değiştirme kartı verecektir. Envanterin en alt kısmında bu kartı kullanarak isminizi (nick) değiştirebilirsiniz.

PUBG Bilgisayar Oyunu için : Şuan için PUBG kullanıcıların isim (nick) değiştirmesine müsade etmiyor. PUBG'nin yapımcılı olan Tencent Gaming bir Çinli şirkettir ve oyun Çin’de dünya çapındaki versiyondan biraz daha hızlı güncellenmektedir. Oyunun Çince sürümünde, güncelleme ile adınızı değiştirmek için günde bir kez kullanabileceğiniz bir ‘Ad Kimliği’ kartı içerir. kısa bir süre içinde bu sürüm tüm kulanıcılara ulaşmasını bekliyoruz.

PUBG Nasıl Oynanır?

- Oyunun başlangıç menüsüne girildiğinde cinsiyetinizi belirlersiniz daha sonra kıyafetlerini kuşanırsınız.

- Oyun içerisinde puan topladıkça sandıklar kazanacaksınız bu sandıklar size saç stilleri ve yeni kıyafetler kazandıracak.

- İşlemleri tamamladığınızda oyunu başlatın. İlk önce sizi bir lobiye alacak hedef kitle lobiye bağlandıktan sonra lobideki tüm oyuncalar kargo uçağına biner ve ıssız ve terk edilmiş bir adaya gelir.

- Her oyuncu haritada kendine göre belirlemiş olduğu bir noktaya paraşüt yardımıyla iniş yapmalıdır.

- İniş yapıldıktan sonra her oyuncu özgür olacaktır. Bu oyundaki genel amaç olabildiğince en iyi şekilde silah, zırh kask gibi donanımlara sahip olarak rakipleri öldürmek ve haritada yaşayan son kişi olabilmek.

Not: Kimseyi kırmak veya üzmek gibi bir niyetim yoktur. Referans olarak makale aldım ve inceleme sonucunu paylaştım. Hocama teşekkür ederim.

vampirav vampirav WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 32 / 34
  • Ticaret 7, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Makaleyi teslim aldım. Öncelikle makaleyi özel mesaj ile attı, maile atmasını isteyince .txt dosya şeklinde yolladı. Makalenin %50' si benim istediğim konuyla alakasız.

Makalede hiç anahtar kelime yok ve h2, h3, h4 taglarını da göremedim. Ayrıca yazıda aşırı derece de anlam bozukluğu ve yazım yanlışı bulunmakta. Sırf yazmak için yazılmış bir makaleydi. Kendinizi geliştirmenizi öneriyorum.

Teslim aldığım makale burada inceleyebilirsiniz:
Makale konusu= "pubg isim değiştirme"

Not: Kimseyi kırmak veya üzmek gibi bir niyetim yoktur. Referans olarak makale aldım ve inceleme sonucunu paylaştım. Hocama teşekkür ederim.

Konu baltalamak gibi olmasın ben makaleyi alamadım bile. İlk gün konuştuk hatta düzenli çalışacağımı söyledim beğenirsem. Yarına teslim dedi 2 gün sonra yazdım cevap vermedi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al