freelance iş ilanları

farklı konularda 600 özgün yazım var ama girişler yetersiz

68 Mesajlar 6.927 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

wikiegitim wikiegitim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 68 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
farkli konular olmasi. eger birbiriyle benzer yada ilgili olan konular yazarsan ve yazi iclerine baglantilar verirsen ilgili kelimelerde daha iyi yerlere gelebilirsin.

rekabet orani yuksek yaziilar yazmak yerine rekabet orani dusuk yazilar yaz. boylece daha cabuk ust siralara gecer ve HİZli hit alirsin. bunun icin google adwors KELİME planlayici kullanabilirsin.

kendi elinle, tamen ozgun yazi yazmaya calis, sanin cumledeki kelimeleri degistirip kopyayi ozgunlestirdim deme.

kimse olmasa bile tum sosyalmedya da aktif ol ve takipci kasmaya calis. Facebook, twitter, pinterest, instagram, google+ , digg , linkedin, tumblr youtube, yazaykafe, medium hesaplari ac ve yazilarini paylas buralardan.

sosyal medya da aktif ol. duzenli takipciler edin. surekli baglanti paylasma, gorsel iceriklwre önem ver.

MİSAFİR BLOGCULUK ET. SİTENLE İLGİLİ OLAN DİGER BLOGLARA OZGUN İCERİKLER YAZ VE YAZİ SONUNA SİTENİ EKLE. BOYLECE HEM O SİTELERDEN HİT CEKMİS OLACAK HEMDE BACKLİNK KAZANMİS OLACAKSİN.

yazilarini seslendir ve videoya donustur youtuba at. sonra embed ile yazilarinin icine ekle. bir ziyaretci sitendeki bir yaziya girdiginde ve yazini okurken videon dikkatini. cekerse videoyu izler ve sayfandda durur. boylece hemen cikma suren yukselir. google ziyaretci bu yaziyi faydali buldugu icin bu kadar sure durdu der ve seni daha hizli yukseltir. Kesinlikle DENE.

YOAST SEO EKLENTİSİ KULLAN VE TUM BUTONLAR YESİL OLANA KADAR İCERİGİNİ OPTİMİZE ET.

TEK SEFER KULLANDİGİN UZUN ETİKETLER YERİNE 1-3 KELİMELİK KİSA AMA DİGER YAZİLARDA DA KULLANDİGİN ETİKETLER KULLAN. NOT: HER ETİKETE MUTLAKA İLGİLİ BİR ACİKLAMA EKLE.

sitene @ posta aboneligi ve bildirim özelligi ekle. boylece yeni yazilardan takipcilerini bilgilendirebilirsin.

Şimdilik bu kadar. telefonun dokunmatigi bozuk. ona ragmen yazdim.

wmaraci
reklam

PowerKing PowerKing Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gamu™
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 14 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Mobilden baktım. Farklı.

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)

wikiegitim adlı üyeden alıntı

farkli konular olmasi. eger birbiriyle benzer yada ilgili olan konular yazarsan ve yazi iclerine baglantilar verirsen ilgili kelimelerde daha iyi yerlere gelebilirsin.

rekabet orani yuksek yaziilar yazmak yerine rekabet orani dusuk yazilar yaz. boylece daha cabuk ust siralara gecer ve HİZli hit alirsin. bunun icin google adwors KELİME planlayici kullanabilirsin.

kendi elinle, tamen ozgun yazi yazmaya calis, sanin cumledeki kelimeleri degistirip kopyayi ozgunlestirdim deme.

kimse olmasa bile tum sosyalmedya da aktif ol ve takipci kasmaya calis. Facebook, twitter, pinterest, instagram, google+ , digg , linkedin, tumblr youtube, yazaykafe, medium hesaplari ac ve yazilarini paylas buralardan.

sosyal medya da aktif ol. duzenli takipciler edin. surekli baglanti paylasma, gorsel iceriklwre önem ver.

MİSAFİR BLOGCULUK ET. SİTENLE İLGİLİ OLAN DİGER BLOGLARA OZGUN İCERİKLER YAZ VE YAZİ SONUNA SİTENİ EKLE. BOYLECE HEM O SİTELERDEN HİT CEKMİS OLACAK HEMDE BACKLİNK KAZANMİS OLACAKSİN.

yazilarini seslendir ve videoya donustur youtuba at. sonra embed ile yazilarinin icine ekle. bir ziyaretci sitendeki bir yaziya girdiginde ve yazini okurken videon dikkatini. cekerse videoyu izler ve sayfandda durur. boylece hemen cikma suren yukselir. google ziyaretci bu yaziyi faydali buldugu icin bu kadar sure durdu der ve seni daha hizli yukseltir. Kesinlikle DENE.

YOAST SEO EKLENTİSİ KULLAN VE TUM BUTONLAR YESİL OLANA KADAR İCERİGİNİ OPTİMİZE ET.

TEK SEFER KULLANDİGİN UZUN ETİKETLER YERİNE 1-3 KELİMELİK KİSA AMA DİGER YAZİLARDA DA KULLANDİGİN ETİKETLER KULLAN. NOT: HER ETİKETE MUTLAKA İLGİLİ BİR ACİKLAMA EKLE.

sitene @ posta aboneligi ve bildirim özelligi ekle. boylece yeni yazilardan takipcilerini bilgilendirebilirsin.

Şimdilik bu kadar. telefonun dokunmatigi bozuk. ona ragmen yazdim.

Çok teşekkür ederim Çok değerli bilgiler bunlar hepsini masa üstine kayıt edip tek tek ilgi göstereceğim

Muratcamoglu.com

• Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)

PowerKing adlı üyeden alıntı

Mobilden baktım. Anasayfada 9, konu içine baktım 7 tane reklam var. Bence az yerleştirmişsin. Şöyle anasayfaya 20 tane, bölüm içine de 15 tane koymalısın. O zaman daha çok ziyaretçin olur :D :) :P

Dünkü yazına cevap verdim ama sende anlayacak kapasite yok. Ukalalığında bir sınırı var ust tarafa bak nasıl destek olunur oğren oğrenemiyosanda başka yerde oyna terbiyesizliğin de ukalalığında luzumu yok fikrin varsa soyle yoksa sus

Muratcamoglu.com
wmaraci
wmaraci

PowerKing PowerKing Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gamu™
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 14 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Bence bir Hermes e siteni göster.
Muratcam

kişi bu mesajı beğendi.

bladekardes bladekardes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 293
  • Beğeniler 80 / 36
  • Ticaret 9, (%89)

Muratcam adlı üyeden alıntı

Dünkü yazına cevap verdim ama sende anlayacak kapasite yok. Ukalalığında bir sınırı var ust tarafa bak nasıl destek olunur oğren oğrenemiyosanda başka yerde oyna terbiyesizliğin de ukalalığında luzumu yok fikrin varsa soyle yoksa sus

Ben o adamı engelledim. Bir iş için pm istedim, pm attı. Beğenmedim ve cevap vermedim. Ardından hesap sormaya başladı, cevap vereceksin de oydu da buydu.. Halbu ki iş bile konuşmadık. Bu adam ahlaksız. Forumdan uzaklaştırılması gerek.

TheLastMohikan TheLastMohikan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
İlk dememde site açılmadı bile ikinci denemede açıldı hocam sen önce bunu bi hallet hosting firmanla görüş yada kullandığın tema script cms neyse onları bi gözden geçir gerisi gelir inşallah
Kolay gelsin emeklerin boşa gitmesin uğraş biraz daha
Muratcam

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)

bladekardes adlı üyeden alıntı

Ben o adamı engelledim. Bir iş için pm istedim, pm attı. Beğenmedim ve cevap vermedim. Ardından hesap sormaya başladı, cevap vereceksin de oydu da buydu.. Halbu ki iş bile konuşmadık. Bu adam ahlaksız. Forumdan uzaklaştırılması gerek.

Amacı muhalafet olan biri yani insanlar danışıyolar soruyolar bişeyler oğrenmek veya yağtırmak için bilgin varsa yazmak istiyosan yazarsın yoksa susarsın yok 15 reklam yok 25 yazı boş muhabbetler

Muratcamoglu.com

• Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)

TheLastMohikan adlı üyeden alıntı

İlk dememde site açılmadı bile ikinci denemede açıldı hocam sen önce bunu bi hallet hosting firmanla görüş yada kullandığın tema script cms neyse onları bi gözden geçir gerisi gelir inşallah
Kolay gelsin emeklerin boşa gitmesin uğraş biraz daha

Çok tesekkurler anlık bi sorun olmuş olabilir cunku hiç tekeme olmuyo en azından bende
Wordpress

Muratcamoglu.com

wikiegitim wikiegitim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 68 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Muratcam adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim Çok değerli bilgiler bunlar hepsini masa üstine kayıt edip tek tek ilgi göstereceğim

bu arada sitenin kategorisi ne birde urlsine girip bi bakayim

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al