Otomatik yenileme kullanıcı lehinedir.Mailiniz aktif kullanmayabilirsiniz, ya da yenileme mesajı spama düşmüş labilir.Ya da yenilemeniz gereken günü unutarak çok emek verdiğiniz sitenizi kaybedebilirsiniz.Otomatik yenileme ile sitenizi kaybetmekten kurtulursunuz.
Bir siteye verilen emek kaç saat, kaç ay ya da kaç yıl sürüyorken otomatik yenilemeyi kapatmak kaç saniye alır?
Ek olarak;
Senelerdir güzelnet'ten hosting ve birçok domain aldım şu anda da hizmet almaya devam etmekteyim.Birçok kez destek istedim, çoğunluğu amatör webmaster talepleriydi.Hiçbirinde de bekletme, savsaklama, üslupta hata olmadı.Hepsinde son derece kibar ve yardımsever bir tavırla problemimi en kısa sürede ya çözdüler ya da bilgilendirdiler.Yıllar geçtikçe düşünmeye başladım, bunca müşterisi olan Türkiye'nin en büyük web hizmetleri veren bir firmanın az sayıda çalışanı her isteğe bu kadar kibar ve anlayışlı yaklaşmasını takdir ettim.Sonra ben bunca müşteriye aynı kalitede, naiflikte cevap verebilir miydim diye düşündükten sonra güzelnet çalışanlarını daha çok takdir ettim..