Lovibu Mobile Developer Duyuru:
Saglik problemleri nedeni ile aksamis olan hizmetinizi kisa sure sonra duzeltmeyi amacliyoruz lutfen sabirli olunuz ve asilsiz iddalarda bulunmayiniz magduriyetleriniz giderildikden sonra yorumlarinizi duzeltmenizi rica ederim ve tekrar ediyorum saglik sorunu nedeni ile hizmette aksama olmustur sabirli olunuz magduriyetler en gec 3 is gunu icerisinde giderilecektir fevri davranmayiniz. ve magdur olan arkadaslar skype adreslerini pm atsinlar sabriniz icin tesekkur ederim ve hastaneden yaziyorum sadece siz degil kmse ile iletisime gecmedim arkadaslar online olma sebebine gelince bilgisayarimi kullanan yazilimci ortak arkadasin marifetidir.
Pm ile Skype Adreslerinizi gonderin sizinle iletisime gecilecektir.Şunuda belirtmekde fayda var Lovibu mobile bugune kadar hic kimseyi magdur etmemistir gerekirse sifirdan yeniden herseyi kurup size teslim eder.Bazi arkadaslar beddua edenler bile olmus lakin kotu soz doner dolasir sahibini bulur bende kimsenin hakki kalmaz size ekledigim kanallari dahil parayla ekleyenler var boş uygulama verenler var okadar para goz bir kurulus olsaydik emin olun kilifini uydururduk.Cihan Karip sunucuda butun kanallarin silindiginde kanallarin yeninden ucret talep etmeksizin eklenmedimi normalde ek ucrete tabi olan seyleri gormezden geldim ve hep destek oldum burada benimle ticaret yapmis bircok insana para dahil almadan iş teslimi yaptim sagolsunlar odemelerinde saglam oldular.Bu problemi umarim magduriyet yasayan arkadaslarim anlayisla karsilar. Gecici Aksamadan ötürü özür dilerim.
Sevgi ve Saygilarimla
Lovibu Mobile Developer