Piyasa da çok reklam firması araştırması yapıyorum. günlük hitim 600-1500 arası değişiyor. bazen 4500 lere çıkıyor şaşırıyorum :) Reklam 9 firmasına başvuru yaptım ve maille konuşmaya başladık bugün bu şekilde bir mailleşme gerçekleşti. Sizce kabul edilir mi?
edit :Üstte yazılan benim mailim alttaki maile cevabendir.

Merhaba Gizem hanım,

Tabi ki planımız o yönde şuan düzenli olarak seo çalışması yapıyoruz. Sosyal medya yatırımımız da mevcut devam ediyor. Hergeçen gün takipçilerimizi artırıyoruz. Sitemizin domaini 8 aylık ve yaklaşık 3-4 aylık bir düzenli site çalışmamız ve paylaşımlarımız mevcut. Şuan sitemizde ekibimizide büyütme planlarımız var. Sitemize katılacak her yeni yazar yeni potansiyel ziyaretçi demek bizim için. Türkiye ve dünya sıralamamız hergeçen gün artıyor ve organik aramalar için google a bu ay içinde yatırım yapma planımızda mevcut.
Uzun vadede çok iyi gelecek vadeden ve Türkiye sektöründe çok büyük rekabetin olmadığı ( haber siteleri vs.) bir sektörde sizlerle çalışmak isteriz.

Bilginize sunarım.

Saygılarımla
Çetin BICAKCI
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Gönderen: .... Gizem
Gönderildi: 26 Kasım 2018 Pazartesi 10:16:23
Kime: Çetin Bıcakcı
Konu: Re: Reklam9 başvurunuz hakkında

Merhaba,

Gördüğüm kadarıyla trafiğiniz çok düzenli görünmüyor bu göndermiş olduğunuz ekran görüntüsünde.

Biz çalışmak için günlük en az düzenli 5000 ziyaretçi potansiyeli istiyoruz.
Siteniz yeni mi kuruldu ? Trafiğinizi arttırma gibi planlarınız var mıdır ?