Enjection adlı üyeden alıntı

Balmorhea Haklısınız hocam sanırım her şey seo da bitiyor genelde herkesin dediğide yeni açılan siteye seo çalışması için zaman verin denmesinden sanırım ben çünkü 400 gördüm en fazla

1 yaşından küçük siteye dış seo çalışması yapmak mantıksız geliyor, dedğim gibi seo önemli fakat şu da bir gerçek iç seo çalışması düzgün olmayan bi siteye dış seo çalışması yapıldıgında normalde alınan verimden %50-60 daha az verim alır.

Seo kime göre neye göre öyle de bişey var herkes aşağı yukarı aynı tanımı yapsa da buna SEO hizmeti veren arkadaşlar da katılacaktır çoğu ajans çalışırken farklı farklı yollar izliyor temel de aynı malzemeyi kullansalar da inşa ederken de farklı tekniklere bağlıyor. Ama şunu söyleyebilirm ki deneye deneye bir şeyler öğreniliyor ilk açtığım websitelerinde yaptığım hatalara bakıp, gülüyorum kendime

Devamlılık,sabır,üretkenlik bu üçüyle bilgiyi harmanladığınız zaman başarı kaçınılmaz oluyor. Şu ana kadar yayına sürdüğüm çoğu projede başarısız olan ben bu mentaliteden sonra, boş geçtiğim sonuç almadığım proje olmadı naçizane fikrim herkese iyi akşamlar.